Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2020-tól drogmentes országo...

Ha 2020-tól drogmentes országot akar a magyar kormány akkor miért támogatja a pálinkafőzést?

Figyelt kérdés

Nem értem. Az embereket teljesen leépíti az alkohol. Családok mennek tönkre.


Aki meg elszív egy spanglit az asszonyal otthon munka után azokat az embereket meg börtönbe akarják zárni.



#pálinkafőzés #drogmentes Magyarország
2020. jan. 21. 12:49
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
68%
Az alkohol nem drog, hanem a Nemzet Nektárja.
2020. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
31%

Jó lenne drogmentes ország. Sajnos már a herbál ellepte a liberális fiatalokat is. Fű helyett sokan azzal lövik magukat


Ha az a kis saját pálesz amit megisznak lenne csak nagyon jó is lenne az országnak. Amúgy a pálinkától nem vittek be skizofréniával senkit. Nem vágta le a kezét tőle, nem ugrott ki az ablakon mint a fűtől, de mindegy

2020. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
74%

Csak hogy a jelenleg drogoknak nevezett szerekhez nem csak a fű tartozik, ami 99% nem veszélyes. 1% hogy kapsz egy pánikrohamot amit egész életedben viselhetsz, ezt jónéhányszor átéltük gyerekkorban. Ráadásul a fű is NAGY mennyiségű, ismétlem NAGY mennyiségben tehát rendszeres fogyasztása ugyanúgy szellemi leépüléshez vezet, munkám alatt találkoztam emberekkel akik totálisan leépültek szellemileg néhány év leforgása alatt a rendszeres füvezéstől, és ez alatt nem azt kell érteni hogy büdös, koszos hajléktalanok lettek hanem mentálisan, kognitív képességek terén nagyon meggyengültek. Mint az alkoholnál, a fűnél is nem a tárggyal van a baj, hanem annak túlzásba vitelével, aki megiszik napi 1 sört, az életében nem fogja emiatt tönkretenni a családját.


Továbbá nem csak fű van. Ott a kokó, heroin, lsd, metan-amfetamin, lsd, eki, crack, na meg persze a rengeteg műfű, herbál, káfi ami életveszélyes tud lenni. Szóval egy spangli valszeg nem veszélyes, de néz körül a VI., VII., VIII., XIII., XIV. kerületben, vagy bármilyen nyomornegyedben főleg Kelet.-Mo.-n a herbál és társai miket képesek okozni. Na az a szégyen, hogy ez ellen nem tesznek évek óta kb. semmit.

Kis mennyiségű fűért pedig (ahol élek) 2-72 órás zárkát sem adnak már, kapnak egy gyorsított eljárásos pénzbírságot amit nem kell kifizetni ha elmegy prevenciós előadásokra.

2020. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
21%
3.-as vagyok. Hülyeséget írtam, nem pénzbírságot akartam, hanem felfüggesztett börtönt, régebben adtak pénzügyi büntetéseket, nem tudom mióta van az új törvény.
2020. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
23%
mit zavar ez téged? A pálinka amúgy hungarikum, van nagyon sok jó hatása is. Aki rá akar szokni, az akkor is rá fog, ha nagyon sok adót vetnek ki rá. Mellesleg semmit sem lehet teljesen megtiltani, mert abból botrány lenne. A füstmentes országot sem lehet létrehozni, ahogy Lázár akarja. Hiába a sok adó a cigin, megveszik ugyanúgy
2020. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
65%

Mer' Viktor szereti a páleszt, de nem füvezik. És ugye mindenben az és úgy a jó, amit és ahogy a nagyvezír mondja...


Részemről én legalizálnám és megadóztatnám a marihónalját, felőlem főzhetne akárki otthon páleszt, viszont az olcsó kommersz piák (csavaros kifli) árát felturbóznám adóval, mert nem azzal van a baj, aki minden este megiszik egy pohár jó bort, hanem az, aki minden reggelét 3-4 kőműves aktimellel kezdi a kocsmában. És nevetséges, hogy 150 forint egy feles üveg.

2020. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
0%

#6 jaja, budapesten az irodaház építkezésnél is mindenhol csavaros kifli, kőműves actimel üvegcsék vannak mindenfelé, de az igazán keményeknél már vodkát is láttam amit tüskének használt.

Amúgy az ország legnagyobb kokainfogyasztói a kormányközeli üzletemberek (és nagy lányfogyasztók is).

2020. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 árokpart ***** válasza:
19%
Sima fogyasztásért mindig is csak legfeljebb pénzbírság járt és jár is.
2020. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
15%
Inkább igyál mindennap, mint hogy drogozz. Jó biznisz, pénzforrás a pálinkafőzés.
2020. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
32%

Azért,mert rengeteg az alkoholista az országban,így sok szavazatot hozhat.


Másrészt igen,ahogy előttem is írták sokak szerint az alkohol nem drog,mégis emiatt történik a legtöbb bűncselekmény.

2020. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!