Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2022-ben a Fidesz-Kdnp,...

Ha 2022-ben a Fidesz-Kdnp, MSZP-DK-Párbeszéd, Jobbik-LMP-Momentum közül lehetne választani, akkor kire szavaznál?

Figyelt kérdés
2020. jan. 21. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Otthon maradnék
2020. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is otthon maradnék. Fideszt nem akarok az ellenzék meg kétfelé osztódva nem elég semmire.
2020. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
De a Táncsics radikális balpárt-is indulna,és én rájuk szavaznák.
2020. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én kiköltözök Szlovákiába és a magyar ellenes, valamint cigány ellenes Szlovák Nemzeti Pártra fogok szavazni.
2020. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Ha otthon maradsz a fideszre szavazol vele.


amúgy bárkire ahol nincsen fidesz kdnp mocsadék

2020. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
#5 Világos, szavazzak egy ugyanolyan korrupt bagázsra, csak mert az #nemafidesz, jó gondolkodás. De amúgy segítek megérteni, hogy működik ez a demokrácia nevű dolog: azok szavaznak a Fideszre, akik érvényes szavazatot adnak le rájuk az országgyűlési választáskor.
2020. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

Jobbik-LMP-Momentum.

Persze ha ez a két választási lehetőség van. Ha úgy van inkább húznám be a kétfarkúra, mint a fideszre, pedig azok csak trollok.

2020. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva a jobbik egy csalódás, meg a momentumosokkal sem értek nagyon egyet, de inkább rájuk mint a böszme-maszop galerire, akik már bizonyították, hogy semmi érdemleges ténykedést nem lehet elvárni tőlük.
2020. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 David82 ***** válasza:
Igazi, 100% magyar érdekű egy sincs. Csak van egy magyarkodó narancs, és egy hervadt szegfű tövisbokron. Elég rossz összeállítás, inkább nem mennék el. Ezek közül a legkisebb rossz a narancs, de nekem az se felel meg teljesen.
2020. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!