Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér Róbert marxista?

Puzsér Róbert marxista?

Figyelt kérdés

Hallottam már tőle, hogy Marx és Hitler bizonyos szempontból egyformák...

Ezzel egyet is értek, de ez még nem jelenti azt, hogy Puzsér ne lehetne Marxista.


Állandóan prolizik és értelmiségizik, a prolikról pedig nagyon nagyon negatívan beszél, és mindig kiemeli, hogy mennyire lenézi Őket...


Ugyan nagy centrista, és szerinte nem kéne a világot fekete-fehérben szemlélni, Ő a prolik esetében mégis ezt teszi.

Azt el sem tudja képzelni, hogy "prolik" és "értelmiségiek" között van egy igencsak népes réteg.


De összességében szerintem ezek a fogalmak a valóságban nem is állják meg a helyüket, csak egy marxista álomvilágban.



2020. jan. 21. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

A táncsics radikális balpárt is marxista.


Véletlen lenne???

2020. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Csak én nem látom a logikát a kérdésben?
2020. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Te jó ég,hogy lenne már marxista?Puzsér neoliberális.
2020. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Ő a prolit a kultúra nélküli, felszínes gondolkodású emberekre használja szerintem, nem egy társadalmi osztály leírására.
2020. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Puzsér egyáltalán nem neoliberális, vagy vadkapitalista, még csak nem is kapitalista... Többször hangosztatta, hogy tervgazdaság, vagy államibeavatokzás párti.

Viszont nem gondolom, hogy a Marxisza gazdaságelmélettel szimpatizálna, szerintem ideológiailag "Marxista gyanús" a csávó valamennyire...

2020. jan. 21. 20:56
 6/16 A kérdező kommentje:

Egyébként én is tudom, hogy valószínűleg nem Marxista, hiszen mintha bírálta is volna a Marxizmuat... De egy csomó dologgal kapcsolatban eléggé önellentmondásba keveredik, s mond olyan dolgokat, melyekből én, aki nem hallgatja meg mind a 100,000 óra előadását (hanem csak 180-at), arra következtetnék, hogy az.


Talán valaki aki jobban ismeri, az ki tudja fejteni, hogy miért nem az (vagy esetleg azt, hogy mégis csak az).

2020. jan. 21. 21:00
 7/16 A kérdező kommentje:

Sajnos elég sokszor használta társadalmi osztály leírására...

Hozzátársít a kifejezéshez egy konkrét szociális körülményt, életstílust, szellemi szintet és talán még azt is gondolja, hogy értelmiségiből nem lehet proli, proliból pedig nem lehet értelmiségi.

2020. jan. 21. 21:02
 8/16 A kérdező kommentje:

Ja és persze szerinte egy debil "újságíró" (propagandista), az értelmiségi, mert diplomás (mondjuk van egy kommunikáció wc papírja) és mert nyilvánosan politikával foglalkozik. Na meg persze, az értelmiségi családi háttere miatt.


Egy gyárimunkás, burkoló vagy villanyszerelő, az proli.

2020. jan. 21. 21:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem,a munkás nem az de a pesti libsik azok prolik is.
2020. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Ki az a Puzsér Róbert????
2020. jan. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!