Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Fideszesek. Mi a...

Kedves Fideszesek. Mi a véleményetek a Mészáros Kata kontra Karácsony Gergely interjúról? Ti nem érzitek a szekunder szégyenérzetet, miközben hallgatjátok?

Figyelt kérdés

2020. jan. 22. 02:11
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
19%
Én budapestiként amiatt érzek szekunder szégyenérzetet, hogy egy ilyen töketlen idióta a városom főpolgármestere, noha nem rá szavaztam. :)
2020. jan. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy nem nézek M1-et. Mészáros Kata nevét most olvasom először. Hír TV-t viszont annál inkább. Ott is járt a Geri (tudod, amikor Földi Kovács Andrea mesteri módon terelte be őt a csapdába). Szégyenérzetet akkor sem éreztem, csak jókora szánalmat... :)
2020. jan. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
20%
Mint amikor Kálmán Olga kérdezte nagyon függetlenül, nagyon objektíven bármelyik fideszest. :)
2020. jan. 22. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
21%

Válaszolok én is. Láttam is, hogy hogyan ült és mit csinált a Karácsony.

Akkor hazudott, amikor a "megmondom őszintén"-eket mondta. Látni lehetett, hogy mikor kattant be neki a sablon, amit mondania kell, ahelyett, hogy a kérdésre válaszoljon.

Nem tudom, hogy mire föl ilyen beképzelt, igazán. Az meg tényleg SZÉGYEN, hogy a pestiek végülis, akármilyen körülmények között is, de egy ilyen öcsit hagytak megválasztani.

2020. jan. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 hollófernyiges ***** válasza:
72%
Hú, alig várom már hogy Mészáros Kata egy miniszterrel legyen bátor.
2020. jan. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
87%

-Tiszteletben kell tartani a választók döntését!

+

-Karácsony Gergely egész Budapest Főpolgármestere lett nem csak az ellenzéké!

Kettő mondat elég lesz a kormányzati kommhoz szokott szemeknek ...gondolom.


Primer:Az interjú személyeskedéssel telített volt a riporter részéről.Ez szégyen.

Szekunder:Az interjú "dafke" meghívás volt a főpolgármester előzőleg tett megjegyzésére nem pedig magától értetődő egy KÖZmédia híradójában.(...("személyes meghívás" a riporter részéről egy MÁSIK tájékoztatón!Ez ugyi Fidesz politikusnál megengedhetetlen. :) ))

2020. jan. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
21%
Szégyen érzetem van, valóban...már- már primer... de Karácsony Gergely miatt!! Hogy lehet ilyen főpolgármestere a fővárosnak?????
2020. jan. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a legjobb az volt, mikor a riporterasszony erősködött, hogy de ők ugyehogy hívták Karácsonyt na mér hazudik........ja hogy de az M5-be ahol aztán tényleg a kutya nem lát soha még fideszes politikust sem mert kulturális csatorna amúgy! :D
2020. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
77%
Szegény Fidesz-trollok, hogy erőlködnek, hogy védjék a védhetetlent... Nem baj, csak így tovább, előre, ebben a stílusban, és eljön 2022-ben a bukta.
2020. jan. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Kár volt a kérdésbe bele írnom , hog, "Fideszesek".

Egyszerüen képtelenek a normális válaszra. De az legalább látszik , hogy a kérdés betalált náluk , és egy idióta módján próbálnak vissza kontrázni...

2020. jan. 22. 12:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!