Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szavazás másnapjára munkakép...

A szavazás másnapjára munkaképtelenné vált dolgozók történetei igazak vagy csak urbanlegend?

Figyelt kérdés

A 2018-as parlamenti választások után hallottam és olvastam emberektől olyan történeteket, amelyben ellenzéki szavazók annyira rápörögtek a választásra és az azt követő vereségre, hogy mély depresszióba estek. Voltak emberek, akik nem tudtak másnap munkába menni se. Hajnalig nézték a híreket, irogattak neten, őrlődtek, hogyan történhetett ez meg. Miért veri isten őket ezzel ?


Hódmezővásárhely után a média nagyon súlykólta ezt a biztosan győzünk szellemet. Maga Vona még abban is biztos volt, hogy szövetség nélkül, egyedül is nyer a pártja. A reggeltőli magas részvétel meg adta a lovat alájuk. Voltak akik már előre ittak a medve bőrére. Olvastam én is 444-es cikkeket amikor még javában ment a szavazás. Teljesen idegroncsok lettek hétfő reggelre és beteget jelentettek.


Mivel én magam nem éltem ilyet meg és nem is tudok, ezért kérdezném, hogy valóban megtörtént események alapjai vagy csak egy urbanlegend?


2020. jan. 27. 10:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
jópofa. :D
2020. jan. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Voltak ilyenek 😂😂
2020. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Előfordulhat egyes esetekben (pl Orbán sem tudott dolgozni menni a 2006-os választás után), de ezek csak elszigetlet esetek.
2020. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Na, így keletkeznek a városi legendák. hallottad és "megkérdezed" egy fórumon ugyanazt - ami majd még többekhez megy tovább olyannal, hogy "hallotta".

Miközben nem is volt semmi ilyen.

2020. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Én azóta sem mentem munkába. (Igaz, hogy nyugdíjas vagyok.)
2020. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
A pszichiátriai osztályok csúcsra voltak járatva.
2020. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha egész éjjel kommenteket, akkor másnap nehéz lehet munkába indulni, azt értem.

A magyarok egy része túlzottan rápörög a politikára, azt meg látom.

De erről még nem hallottam, annyira tán nem volt tömeges?

2020. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Aki ettől munkaképtelen lesz másnapra, az meg is érdemli.
2022. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 NTBS ***** válasza:
82%
Marhaság.
2022. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tudok ilyeneket?
2023. jún. 27. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!