Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is szégyelli a magyarságát...

Más is szégyelli a magyarságát a szélsőjobbos, populista kormányunk miatt?

Figyelt kérdés
Ami manapság megy az országban az gyalázat. A kisebbségeket nem tartják egyenlő állampolgároknak, uszítanak a külföldiek ellen, többek közt a nyugat ellen is. Remélem ennek a rémálomnak hamarosan vége lesz, és el lesz takarítva ez a Magyarországra szégyent hozó totalitárius kormány. Szétlopják az országot gátlástalanul, a magyar embereket pedig rabszolgának tartják. Ma szégyen magyarnak lenni. A külföldieknek Magyarországról a korrupció, a rasszizmus, és a diktatúra jut eszébe.

2020. jan. 27. 13:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%
Egyrészt, mire váltani le őket? A korábbi kormány még ennél is jobban rabolt, ez tény, az ellenzék alkalmatlansága tehet róla hogy a kormánypárt a helyén van, egyedülallo módon ritka hogy ilyen sokszor nyerjen egy párt egyhuzamban. Külföldön szégyen magyarnak lenni? Akkor miért növekszik Magyarország mint turisztikai célpont? Meg van bizonyítékod vagy csak te is egy troll vagy aki kitalált mindent. Interneten is ha Viktor a téma a külföldiek még fényezik is őt.
2020. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
ÁSÍTÁS...
2020. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem szégyellem. Egy nemzetközi programban dolgozom. Rendszeresen járok találkozókra, konferenciákra, ahol a résztvevők Európa minden feléből érkeznek. De turistaként is utazom. Soha senki sem azonosított egyetlen egy politikussal vagy kormánnyal sem.

Aki már járt Magyarországon az elmondja, milyen szép, milyen jól érezte magát itt.

2020. jan. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
39%

Akkor az amerikainak mennyire ciki lenni, a hülye Trump miatt.

Se nem vagyok törpe, se nem cigány, se nem vidéki, és nem voltam KISZ titkár se, meg nem Soros fizette az iskoláimat.

Ha valakire ez igaz, az érezze szarul magát, de rám egyik se, szóval pont nem érdekel.

2020. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
58%
Nem, én büszke vagyok rá!
2020. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

# 3/

Hirtelen csodálkoztam, hogy én már hozzászóltam volna? :-D

Szó szerint leírhattam volna ugyanezt. :-)


Nemzetközi tudományos projektekben dolgozom - soha semmiféle ilyen szóba sem kerül. Szeretik a magyarokat, szívesen jönnek ide a világ minden tájáról.

2020. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%
Ez nem a magyarság szégyene hanem a fidesz szavazóké.
2020. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Neurotech ***** válasza:
89%
A magyarság az nem egy álca ami mögé lehet bújni, vagy amiatt hátrányosan megkülönböztetve érezni magadat kedves kérdező. Az intelligens emberek azért fognak szeretni vagy utálni amilyen vagy. A kérdésedből lerí, hogy -és bocsáss meg, nem akarlak megbántani - hülye vagy. És hogy miért vagy hülye én nem fogom megmondani, mert a hülyeségedből adódóan visszatámadsz. Mert a hülye mindig azt nézi, hogy ki a hülye. Tehát változtassál magadon, és már most házi feladat, írd föl magadnak: rájönni, hogy miért vagy hülye. Mert ha rájössz, akkor elkezdődhet egy folyamat ami által megváltozhatsz, és évek után már csak kicsit leszel hülye, majd még az is lehet, hogy bizonyos helyzetekben teljesen normálisnak fogsz tűnni. Én csak biztatni tudlak, sosem késő.
2020. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyeneket szégyellem, mint te.
2020. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
Én csak a hozzád hasonló, folyton hőbörgő, magyarellenes kisebbség miatt érzek némi szekunder szégyent.
2020. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!