Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ilyenek is szavazhatnak....

Az ilyenek is szavazhatnak. Nem kellene valami iq teszt vagy valami a szavazáshoz?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 29. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ők szerintem pont nem szavaznak, mert ez a szektás galeri az egész magyar közigazgatási szervet illegitimnek tartja.


Ne tévesszen meg, ők nem a "zárcsökkentés"-féle hülyék, ők a tudatos hülyék.

2020. jan. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Ez a szerencséje a Fidesznek.
2020. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

De a szavazó joguk meg van. De ki tudja hány ilyen mint amire utaltál is zárcsökkentős és ehhez hasonló hülyék vannak, akiknek ugyan úgy van szavazati joga. Akik felháborodnak azon, hogy mi az hogy be vezetnék az arab számokat, ugyan annyi joguk van mint egy normális embernek. Szerintem azért ezt is szankcionálni kellene valahogy, mint pl a jogosítvány se csak életkorhoz van kötve.

2020. jan. 29. 19:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy nem szavaznak.

Én mondjuk az egészet nem értem, ha nem kerestek egy hasonló korú stb. eltűnt csecsemőt, akkor miért feltételezték, hogy nem az övék... ez nekem állami túlkapásnak tűnik, még ha van is rá törvény, ilyen baromságokra költik el az adót...

Remélem nem jön el az idő, amikor bejön a rendőr, amikor a kertemben szedett epret eszegetem, hogy igazoljam, tényleg én termeltem, különben elveszi.

2020. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hogyan szavaznak, ha nincs hivatalos papírjuk se?

Különben értelmesnek tűnnek, logikusan fogalmaznak, nem lenne alacsony az iq-juk, ha hajlandóak lennének a tesztre.

2020. jan. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

...a saját álomvilágukban élnek...

Ez világidegenség. A Gyámhivatal perelhetné őket, gondnokság alá vétel ügyében. Ott mérnek intelligenciát is, vizsgálják a politikához való viszonyt. De persze ellenség lenne a Gyámhivatal, a pszichiáter is, nem működnének együtt. De vajon szólt-e egy hivatalos személy a Gyámhivatalnak, hogy gondnok kellene nekik?

2020. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5: A felnőtteknek még lehetnek hivatalos papírjaik, hacsak nem dobták ki őket a kukába.
2020. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6

Nem tudom, miért lenne világidegenség. Akkor már világidegenebb a melegek nyomulása.

Tényleg vizsgál a gyerekvédelem politikai dolgokat?

2020. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Barát Csaba válasza:

De igen kellene, eleve csak olyan politikust szabadna engedni, aki megfelel egy erkölcsi és logikai teszten. De a szavazókat is erkölcsielg és logikailag tesztelni kellene. De lehet csinálni oylan szavazást is, ami matematikailag jobb eredményt ad. Például ha van egy negatív szavazat.


Magyarázó videó arról, hogy miért és hogyan szavaz a többség!

[link]

2020. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!