Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Niedermüller mondatairól és...

Niedermüller mondatairól és Karácsony cinikus egyetértéséről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

"Örülök annak, hogy a Fidesz úgy érzi, hogy a demokratikus jogaival élni kell, és tüntetni fog ez ellen. Javaslom, hogy tüntessenek a naplemente ellen is, az is zavaró tényező. És az, hogy polgármester úr egészen pontosan mit akart mondani, azzal kapcsolatosan az ő véleménye engem jobban érdekel, mint mondjuk Bayer Zsolté


– mondta Karácsony."



2020. jan. 30. 08:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Csupán annyi, hogy akik őket megválasztották, el lehetnek szigetleve minden normális hírforrástól. Szánalmas dolog, hogy Budapest lakosságának a többsége hülyébb mint a sokéves átlag.
2020. jan. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Idegesíti az ország férgeobőlmálló részét, úgyhogy tetszik :)
2020. jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%

Térjünk rá inkább a papok pedofil ügyeire.

Azok ellen is szervez tüntetést az Echo Tv-s kollega?

2020. jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nekem speciel az is eszembe jutott, hogy az ellenzéki összefogás oldalán nem látszik és nincs is semmilyen morális érték!! Abszolút semmi sem számít a hatalom érdekében... jelzi ezt most karácsony nyilatkozata is, de például Gréczy esetében sem szólalt meg senki az ellenzéki összefogás oldaláról, hogy ennek az embernek takarodnia kell a közéletből. Jelzem a DK össze is zárt mögötte és ki sem rúgta!!

És az is eszembe jutott, hogy ez a DK egy "fantasztikus" alternatíva, a frakcióvezetője f**arokveréses képeket küldözget, az alelnöke meg ilyen mondatokat mond ( afőpolgármester meg megvédi), a DK elnöke meg egy megalomániás alkoholista...szép!!

2020. jan. 30. 08:56
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
Egyet értek velük. Attól függetlenül, hogy egyik párt sem érdekel. Niedermüller már kifejtette bővebben miről beszélt. A politika tulajdonsága, az élő fába is bele kell kötni oldaltól függetlenül.
2020. jan. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%

Amit meg kell érteni, ő csak egy példázatot mondott el s beleszőtte a véleményét is.

Én is heteró vagyok, én is keresztény nevelést kaptam, mégsem aoadtam ki.

Mert igaza van, a Fidesz markában e két dolog szélsőséggé fajult.


Engem sokkal jobban érdekel mikor fog Bayer Zsolt és társainak serege kiállni a papok pedofíliája ellen.

Mert míg ez égető probléma, Niedermüller nyilatkozata meg egy nagy semmi.

2020. jan. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Amikor olyan két atomfizikus vitázik, mint Niedermüller meg Bayer, akkor inkább nem szólok bele.
2020. jan. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%

"ott marad egy rémisztő képződmény középen: ezek a pajeszos, judaista, zsidók"


"ott marad egy rémisztő képződmény középen: ezek a csokiszínű, négerek"


"ott marad egy rémisztő képződmény középen: ezek a vágott szemű sárgák"


"ott marad egy rémisztő képződmény középen: ezek a barna, allah hívő, muzulmánok"


Nem éreztek ezekben egy jó nagy adag uszítást és gyűlöletkeltést? Ha ezek így hangoztak volna el Bayertől akkor Péterke magából kikelve tombolna és rasszistázna, de jah persze ha ez fehérek ellen megy az nem számít az öngyűlölő liberális oldalon mert fehérek ellen nem létezik rasszizmus...

Tulajdonképpen mit csinált Niedermüller? Negatív kontextusba helyezett egy etnikai és vallási csoportot a bőrszínük és vallásuk alapján és ezek mentén uszított.

2020. jan. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz azt mondani, hogy rémisztő elképzelés, hogy csak fehér, keresztény emberek lehetnek, és azt, hogy olyan rémisztő képződmények maradnak, ezek a fehér, keresztény emberek.

Karácsony liberális (bár ezt is sokan vitatják), a liberálisok pedig ilyenek világszerte. Nem kedvelik a fehér embert, az szerintük rasszista, elnyom másokat mai is, minél extrémebb egy kisebbség, annál jobban kedvelik. (lásd transzneműség)

2020. jan. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%

Hogy engem nem sért, és jól leírja a fideszes emberképét sajnos.


egy heteró, keresztény, fehér férfi, aki egyetért Niedermüllerrel.

2020. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!