Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak az erkölcsi...

A baloldaliak az erkölcsi szintjük miatt tagadják, értelmezik át Niedermüller kirekesztő mondatait?

Figyelt kérdés
Egész más a kétfajta értelmezés, nehéz lett volna nyelvbotlásként értelmezni. Még hozzá is tette, hogy nők is vannak köztük, és hogy ezek a fehér nacionalisták, azaz tényleg retteg ezektől. Igaz, később mondta a családpolitikát is.

2020. jan. 31. 09:14
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
70%
Nem az erkölcsi szint miatt, hanem mert fehér, keresztény férfiként képes vagyok értelmezni azt, amit mondani akart. Az, hogy ez nem sikerült jól neki, már az ő baja, de direkt félreérteni, hogy hergeljem magam, azt nem fogom.
2020. jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
37%
Leginkább igen , de vannak közöttük kivételek is, mert valaki érti, de kifelé mégsem akarja érteni...
2020. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
50%
Az ellenzékiek (nem csak balodaliak!!) az intelligenciájuknál fogva képesek értelmezni és különbséget tenni N. szavai és a Fidesz gyűlöletpolitikája között! :D
2020. jan. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
41%

#3 Persze, persze. Az őszödi beszéd meg igazságbeszéd volt, tudjuk.

Hogy ti milyen nagyon képesek is vagytok jól értelmezni azt amit valaki elmond azt már megmutattátok. Csak ahogy éppen az érdekeitek kívánják.

Mit is keres a jobbik és Niedermüller pártja egy választási koalícióban? Ha akaron náci, ha úgy akarom nem náci?

2020. jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
54%

" Az ellenzékiek (nem csak balodaliak!!) az intelligenciájuknál fogva képesek értelmezni és különbséget tenni N. szavai és a Fidesz gyűlöletpolitikája között! :D"


Úgy mint amikor jött mind a 23 millió román? :P Akkor éppen ugyanaz a böszme volt kormányon mint aki a rémisztő képződményetek főnöke! :D

2020. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
52%

Amióta a fidesz kikapott az önkormányzati választásokon, próbálnak ráutazni mindenre, a karácsonyra meg erre a faszira is. Kivezényeltek 500 nyuggert egy kis krumpliért meg bözsiutalványért, az épeszű embert, aki dolgozik és termel azt nem érdekli az ilyen hülyeség, mondom hogy mi érdekli:

338 ft az ueró, történelmi mélypont

28/24. ek vagyunk átlagbérben

28/25.-ek korrupcióban

Az egészégügy romokban, az oktatás romokban. Kevés a tanár, az orvos.

Minden faluba stadion épül

Az orbán közeliek (mészáros,tiborcz) minden évben 1500%-os növekedést érnek el

A fidesznek 2010-óta nincs programja csak a soros-migránsozás

2020. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
56%

Igen, meg az agyi szintjük miatt.

A Jobbik már nem folytat, nem is folytatott szerintük gyűlöletpolitikát, a karlendítős, gárdistaként a fél országban vanulgató Jobbik az pajti lett, de a Fidesz kirekesztő gyűlöletpolitikát folytat.

Szerintem, ezek csak a Párt és utódpártjai kedvéért LMBTQ-k lesznek és áttérnek a muszlim hitre, még lehet, hogy keresztényeket levadászni is beállnak, ha eljön az ideje, terméazetesen mindezt a tolerancia jegyében, csak, hogy megtisztítsák a világot az embernek sem számító förmedvényekről.

Amúgy a történelemben volt márvolyan ideológia, amely egyes embereket vallásuk és származásuk miatt förmedvénynek állított be... Ma ismét itt van egy ilyen ideológia, és követeli azok ideengedését, akik a "förmedvényeket" bármely pillanatban kiirtanák.

2020. jan. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 meszike91 ***** válasza:
62%
Amúgy mit akart mondani? Én rühellem a fideszt, de ezt a f szt se értem.
2020. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
24%
meszike91, Azt hogy a fidesz egy ideológia alapú skatulyázást csinál. Állandóan hangoztatják ezt a keresztény dumát, miközben ők maguk sem azok, hisz hazudnak és lopnak éjjel-nappal, ergo a 10 parancsolaton már megbuknának. Folyamatosan tolják a homofób dumát is, meg ezt a genderlobbit. Illetve a nagycsaládos modellt, arra nem figyelve, hogy azért nincs annyi gyerek, mert a fizetések kevesek. Tehát összegezve szerintük az a magyar, aki sokat szül, heteró és keresztény. Mindenki más lipsi, sorosbérenc és migránsokat akar, érted ?
2020. jan. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
53%

Inkább azért mert nem egy mondatot vagyunk csak képesek kiemelni. Ha pedig valaki megnézi, hogy mit képvisel a Fidesz akkor látod, hogy igaza van.

Én hetero, keresztény férfiként is értem, és sajnos egyetértek azzal, amit Niedermüller mondott. Ezért se vagyok fideszes.

2020. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!