Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Orbán Viktor...

Szerintetek Orbán Viktor Miniszterelnök Úr szokott álruhában a nép közé menni mint régen Mátyás Király?

Figyelt kérdés

2020. febr. 1. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Hagyjuk az orbitális baromságokat.
2020. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Én már láttam szolnokon civilben
2020. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Szokott bizony, szegény-embernek öltözve!

Most is Gyöngyöspatára készül, hogy megtudja, hova költötték a 25 millát az övéi, amit a kaparóson nyertek.

2020. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Persze, csak nem látni TEK-esektől.
2020. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Szokott. Egyszer főzöm a szilva cefrét aztán betoppan. Aszongya pálinkás jó reggelt. Na mondom ki ez a csavargó. Akkor látom ki. Kiszagolta hogy főzöm. Alig kezdett csöpögni már kóstolná. Hát mondom legalább rézelejét had vegyem le. Alig bírta kivárni. Há mondom ember ezt még be kell fokolni ne igyad így. Nem úgy van az jó ez koronavírusra. Na mondom ettől se szabadulok. Jól állt már tíz órára. Még szerencse hogy jött érte a Rogán Tóni helikopterrel kiivott volna mindenemből. Azóta zárom a kaput
2020. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen, legutóbb Hont Andrásnak öltözött, de elvették a szeművegét, és mérgesen néztek rá, úgyhogy többet inkább nem fog.
2020. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Mátyás király el mert menni a nép közé, Orbán meg nem mer!

Mondjuk ezen egy cseppet sem csodálkozom...

2020. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mindentudó99 ***** válasza:
80%
Mondjuk Mátyásnál több adót nem igen vetett ki senki . Nem hinném hogy kimerészkedett volna nép közé. De mesék ettől még jók.
2020. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Hiába öltözne bármibe is, a modorossága, az alkata elárulná. Pláne, ha egy focilabda előkerülne...
2020. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Én már láttam szolnokon és csak sima kék ingbe volt,semmi testőr.
2020. febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!