Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért nem veszi...

A Fidesz miért nem veszi észre, hogy amikor a Momentumos EP-képviselőket hazaárulózzák, azzal csak azt érik el hogy a fiatalok még inkább elfordulnak tőlük?

Figyelt kérdés

A Závecz szerint a 30 év alattiak között a BIZTOS SZAVAZÓK körében mindössze 25%-os (!) a Fidesz támogatottsága, míg az ellenzéki összefogást alkotó pártoké összesen 70% (!!!) feletti (ennek a 70%-nak majd' kétharmada Momentumos).

A Fidesz miért nem veszi észre, hogy amikor Cseh Katkát és Donáth Annát mocskolja annak van egy olyan hatása, hogy az egész magyar fiatalságot/értelmiséget támadja - mert a két Momentumos képviselőnő a fiatalok szemében megtestesíti őket: a Momentumos képviselőnők a magyar fiatalok hangja Európában.

A fiatalok között olyan kirobbanó népszerűsége van a Momentumos EP-képviselőnőknek, mint a legnépszerűbb rockzenekaroknak - egyfajta sztárok.

A Fidesz ezt miért nem látja?



2020. febr. 2. 07:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy észreveszik, de a Fidesz nem is a fiatalokat célozza meg. Az ő célközönségük a Kádár-korban rekedt nyuggerrek, a faék egyszerű gondolkodású, krumplin megvásárolható prolik és cigányok és a szavazásra buszokkal utaztatott határon túliak. Ennyi elég is a kétharmadhoz. A munkaképes, vagy tanulni vágyó fiatalokba (a jövő nemzedékébe) pedig ott rúgnak bele, ahol csak tudnak.
2020. febr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Hát ha a fiatalok drogos libsiket akarnak mint a momentum,akkor ők az elmúlás generaciója lessz.
2020. febr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Szörnyű képződmények ezek a momentumosok.
2020. febr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Már meg vannak a krumplimagok 2022-re is.
2020. febr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre egy forrás? Mert én semmi ilyent nem találtam még Závecz saját oldalán se.
2020. febr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

Értelmes fiatal ha meglátja ahogy a két Momentumos hölgy úgy röhögcsél ott meg dolgozik Magyarország ellen ahogy két általános iskolás röhögcsél a padban mikor beszólnak a tanárnéninek az nem igazán szimpatikus attól függetlenül, hogy valaki Fideszes vagy nem az.


A Fidesz támogatottsága pedig a legnagyobb a fiatalok körében továbbra is statisztikailag.

2020. febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]


"A Fidesz, táborának csökkenése ellenére, minden társadalmi rétegben vezet... "

ez a cikk utolsó mondata, szóval akkor ebben benne vannak a 30 év alattiak is. (ott lehet szorosabb a verseny mint mondjuk a nyugger korosztályban de attól még vezetnek, ez meg cáfolja, hogy a Momentum az adott korosztályban erősebb lenne.)


De még ha igazad is lenne az állításodban akkor is az mit jelentene?

2022 elejéig meghal 300 ezer nyugdíjas, ennek a kétharmada legyen aki szokott szavazni, az 200 ezer ember. A 200 ezerből 70% szavazzon a Fideszre(ezzel szerintem túlbecsültem) az 140 ezer szavazat.

Bő 2 év alatt 200 ezer gyerek fog felnőni, ennek a fel menjen el szavazni (ezzel túlbecsültem, mert a legfiatalabb korosztály jár legkevésbé szavazni.) Ennek a 25%-a ha Fidesz szavazó az jelent 25 ezer + szavazatot.


Szóval 2022-re a Fidesz bukni fog 115 ezer szavazatot míg az ellenzéki nyerni fog 15 ezret(75 ezer új fiatal szavazó - 60 ezer ellenzéki nyugger).


5 millió embernek a 115 ezer az a 2,3%-a, ennyivel fog a Fidesz gyengülni míg az ellenzéki 0,3%-ot fog erősödni.

2020. febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
#6 a kulcsszó a "statisztikailag", mert gyakorlatilag meg nem.
2020. febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az igazság kimondása fontosabb, mint az elvtelen szavazatszerzés. Vannak normális fiatalok is, akik nem dőlnek be a momentumos hazugságáradatnak, akármennyire is trendi.
2020. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

#8 erre mutatnál linket?

Mert eddig én még nem láttam olyan kutatást ami azt mutatta volna, hogy a fiatalok körében a Fidesz a második helyre szorult volna vissza.

(egy hasonlót láttam ahol csak 4-5 egyetem diákjait kérdezték meg, de az meg nem épp reprezentatív se a diplomázottakra nézve se pedig a fiatal korosztály szempontjából)

2020. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!