Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A klímaaktivisták és az őket...

A klímaaktivisták és az őket támogató média miért nem propagálják a magyar termékek vásárlását?

Figyelt kérdés
Hiszen azokat rövidebb távon kell szállítani, így a szállításuk kevésbé szennyezi a környezetet.
2020. febr. 5. 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Propagálják.

Lám, te is tudod, hogy kedvez a környezetnek, ha ilyeneket veszel.

2020. febr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Vegyen mindenki magyar számítógépet és autót!
2020. febr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pont, hogy propagálják. Több helyen olvastam már, hogy a helyi termelőktől vásárlás mennyivel környezetbarátabb. Persze nem tudsz mindent helyi termelőtől venni...
2020. febr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

Akikre célzol, a klimaterroristák meg beborult látszatzöldek nem a valós megoldást keresik, hanem ismételgetik a médiában nekik mondott divatos szlogeneket.

Az hogy vegyél hazai termékeket az a mögöttük állók érdekeivel pont ellentétes, mert alapvetően globalizáció ellenes lenne és pont a helyi közösségeket erősítené, nem bomlasztaná, ahogy szeretnék.

2020. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ne várj el vallásos liberálisoktól logikát
2020. febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4-5 tudsz olyan konkrét klímavédőt mondani, aki ellenzi a helyi termékek vásárlását? Vagy csak a fejetekben van egy beletáplált ellenségkép, és arról a fantazmagóriáról beszéltek?
2020. febr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
zölhályogoskám, amikor a bangladeshi fast fashonben, műanyag starbucksos pohárból szürcsölve a dél amerikai kávét az szerinted mennyire helyi?
2020. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kiről beszélsz? És van neki helyben kávéültetvény és ruhagyár? Honnan tudod, hogy helyi zöldségeket, helyi húst, helyi kenyeret vesz-e? Konkrétumot légyszíves, mert egyelőre továbbra is csak a fantazmagóriádat hallom.
2020. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6 Tudod sokat segít az értő olvasás. Ezért írtam így le "Akikre célzol," mert nem azokról beszélt a kérdező sem akik valóban védeni akarják a környezetet - én is ilyen vagyok, hanem "A klímaaktivisták és az őket támogató média" akikről ő a kérdésben fogalmaz így hogy "em propagálják a magyar termékek vásárlását".

Akinek nem inge ne vegye magára, vagyis aki propagálja a magyar termékek vásárlását az természetes módon nem is képezheti ennek a kérdésnek az alanyát - nem róluk szól.

2020. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na ja, de léteznek egyáltalán azok, akikre céloz? Vagy csak a betáplált ellenségkép, fantazmagória szinten? Mindig hallok ilyeneket, hogy a liberálisok le akarják szedetni a templomról a keresztet, át akarják operáltatni az óvodásokat, be akarják tiltani az apa-anya szavakat. Csak valahogy sosem derül ki, hogy kik is ezek az emberek. Legjobb esetben sikerül egy személyt mutatni (aki vagy idióta vagy provokátor) és vele van összemosva egy egész világnézet. (És ezt persze a másik, nácizós oldallal is mondhattam volna)
2020. febr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!