Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Orbán Viktor...

Szerintetek Orbán Viktor szokott a nép között mászkálni álruhában mint Mátyás Király?

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 01:24
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Persze.

Még a feleségét is feláldozza annak oltárán hogy híveinek megmutassa a pénz nem minden.

Lerabolták az országot de Anikó néni rosszabb bőrben van mint a 80 éves szomszéd Marika.

2020. febr. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Bakker, nem hiszem el, hogy ezt pár napja már komolyan megkérdezte valaki...


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..


Pont most, amikor bennem is felmerült.

2020. febr. 6. 02:46
 3/9 mindentudó99 ***** válasza:
88%
Nem vagy naprakész trollkodásban
2020. febr. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Órbán nem! Gyurcsány Ferenccel viszont anno együtt utaztam a buszon, meg is kérdezte, hogy kell e változnia és ,hogy mennyire remek egzisztenciát teremtett, odatta a helyét is nekem, szeretem Ferencet számomra ő a legitim miniszterelnök.
2020. febr. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Amúgy vicc nélkül, egyszer takarítottam Gyurcsánnyal...

Mindketten beálltunk segíteni.


Akkoriban egyáltalán nem követtem a politikát.


De érdekelne, hogy Orbán csinált e hasonlókat...

2020. febr. 6. 09:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert akkor Erzsike néni nem csókolna neki kezet!


De ha mégis menne, akkor szegény embernek öltözne és Mészáros Mihály kapujában koldulna addig, ameddig Rogán Mihály nem dobna neki egy kis kötvénypénzt, hogy azt közösen elihassák Kósa Mihály nagyanyjával - akinek már ezer disznaja van.

2020. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, még a vécére sem mer testőrök nélkül kimenni. Talán észrevetted már, hogy soha nem áll szóba senkivel - se újságírókkal, se egyszerű civilekkel -, a "beszédei" után azonnal felszívódik, nem vegyül az általa megvetett pórnéppel. Nem érdekli, mi van velünk, így aztán miért is jönne a közelünkbe? (Mondjuk az enyémbe ne is jöjjön...)
2020. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mátyás ezt azért tehette meg(már ha megtette), mert az átlag nép nem tudta hogy hogyan néz ki
2020. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:D
2021. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!