Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lehet, hogy ezek a...

Igaz lehet, hogy ezek a migránsok egyszerüen katonák?

Figyelt kérdés

Apósom nyugdíjas vám és pénzügyőr. Az elmúlt nyarakon lerendelték a határra egy-egy hónapra, mert tartalékos katona. Ő mondta tegnap, hogy ott lent egyetlen menekültet sem látott, azt mondja ezek egytől-egyig kiképzett katonák. Fiatalok, képzettek, erősek, és a mozgásuk dinamikája alapján állítja.

Igaza lehet?

Ha igaza van, miért jönnek ide?



2020. febr. 7. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Fun fact: aki elindul egy több ezer kilométeres útra, amibe bele is halhat és a végén sem várja biztosan semmi az jellemzően nem a szív, cukorbeteg, köszvényes ötvenesek közül kerül ki, akik vonszolják magukat. Lehet ezt egy vám és pénzügyőr nem tudja, az emberek többsége igen.
2020. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Mondhatni a katonák egészséges emberek, akik edzettek, de nem minden egészséges és edzett ember katona.


mellesleg én 2015-ben láttam kik jöttek az országba, nagyon vert hadsereg az, amiben kisgyerekes anyukák is "harcolnak" némely "alakulatban".

2020. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Természetesen igaz.

Majd amikor Soros megnyomja az irányítópaneljén a Piros Gombot, akkor mindegyik fejében beindul a beültetett kontroll-chip, bevörösödik a szemük és terrormészárlásba kezdenek Európában. Majd figyeljétek csak meg, hogy így lesz!

2020. febr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Télapót sem láttad még gondolom soha. Elhiszed, hogy van vagy sem`?
2020. febr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Igaz. Ráadásul a Marslakók, ők hozták be a koronavírust is, hogy kipuszticcccsák az emberiséget, hogy legyen nekik hejjj a Földön. Gondolatot is olvasnak, hacsak nem tekersz alufóliát a fejedre. Onnan tudom, hogy beleláttam a fejükbe, mert ittam a vérükből, és így átszállt a tudományuk egy része.
2020. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Ez inkább már csak ilyen idősödő demens konteó kategória.
2020. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja és azt is tudom, hogy az UFO-k nagy EDDA rajongók, és folyton a Hűtlent éneklik. :D
2020. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Persze, kedves 6-os, aki nyugdíjas, az már aggkori demenciával küzd, ugye? Az nem lehet, hogy valamivel többet látott az életben, mint te a 15 éved alatt?
2020. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

@Miquel


Inkább lesújtó amit manapság a nyugdíjasok produkálnak a nagyon sok évtizedes élettapasztalatukkal...

2020. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Apropó 15 évesezés. Egy 15 éves tudja már normálisan kezelni a mai modern eszközöket, míg a nyugdíjas Halkfingné Rozika, már ha egyáltalán kezébe mer venni ilyen eszközt, akkor azon a szinten van -mikor éppen nem farhátért verekszik a piacon- hogy okostelefon alkalmazásokhoz dühös lehúzó értékeléseket ír, mert abban épp Dobrev Klára hirdetést dobott fel neki.
2020. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!