Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki más lehet az ellenzéki...

Ki más lehet az ellenzéki koalació miniszterelnök jelöltje mint Gyurcsány Ferenc?

Figyelt kérdés

Jakab Péter? Ugyanmár.

Fekete Győr András, még elképzelni is lehetetlen.


Ezek után ki más lenne? Talán a felesége, de női vezetőre nem érett meg még a magyar nép.


2020. febr. 15. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami pártokon kívüli ember? Jó kompromisszum lehetne.
2020. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyurcsány max. az ellenzék vezére lehet, kormányfő sosem lesz. Amíg ő ez ellenpólus, Viktor marad a helyén.

Márki-Zay Péter hiteles, mindenki számára elfogadható jelölt lenne. Nem véletlen nyert KÉTSZER egy Fidesz központban.

2020. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyurcsány Ferenc? "Ugyanmár"
2020. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Kalmár szilárd a táncsics radikális balpárt vezetője.
2020. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyurcsánynak már rég el kellett volna takarodnia a bús büdös csába.
2020. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

Gyurcsány kb. annyi szavazatot hoz mint amennyit veszít miatta az ellenzéki összefogás. És pont ezek a szavazatok kellenének a kormányváltáshoz. Ezért lesz hatalmon a fidesz amig Gyurcsány keveri a kártyát.

Én biztosan nem szavazok rá. Alkalmazott ként átlagos magyar fizetéssel nem akarok megint kuláklistára kerülni és a fizetésem felét befizetni adóba mert egy milliárdos f...sz szerint én már kő gazdag vagyok. Ez volt akkor amikor ő volt a miniszterelnök. A romák pedig mentek a merzsóval segílyért mert az nekik jár.

2020. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!