Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is a falra tudtok mászni...

Ti is a falra tudtok mászni attól amikor valaki azt mondja, hogy a Fidesz örülne ha normális ellenzéke lenne?

Figyelt kérdés

A fideszesek gyakran mondják, hogy az ellenzék tehetségtelen, inkompetens, nevetséges stb. és, hogy ők is örülnének annak ha normális ellenzék lenne. Na most én szerintem ha tényleg normális ellenzék lenne az a Fidesz-kormányra veszélyes lenne, nem? Szerintem nagyon jól elvannak ezzel az ellenzékkel amelynek még mindig nagy alakja Gyurcsány Ferenc és a többi bukott politikus. A kormánynak addig jó amíg ilyen kihívója van mint az MSZP, DK. Persze a Jobbik, LMP és a Momentum is követett

el hibákat. Azt is lehet látni, hogy a kormánymédia általában azokat járatja le keményen minden aljas rágalommal akiktől fél és akikben tényleg ott van a tettvágy és az egész rendszert leakarják váltani. Például keményen karaktergyilkolta Vona Gábort, Hadházy Ákost, Jakeb Pétert, Sneider Tamást, Juhász Péter stb. Míg a MSZP-s, DK-s politikusokat sokkal kevésbé és nem olyan kemény hangvétellel. Mintha tudnák, hogy kik jelentenek veszélyt az uralmukra. Szóval szerintem a Fidesz érdeke pont az, hogy maradjon a jelenlegi ellenzék. Az az ellenzék amely képviselői nekimennek egy csukott ajtónak és akik bohockódtak a TV székházban. Ti, hogy látjátok ezt?



2020. febr. 15. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Az ellenzék valóban 90%-ban inkompetens és bohócok gyülekezete, ezért is van zsínorban 3-szor 2/3-ad. És lesz is 2022-ben.


2020-ban még mindig Gyurcsány az egyetlen aki piás befolyásolás alatt is ki tud állni és van karizmája. Vona volt még jó szónok, de ennyi, itt ki is merült. Nincs kihívója Orbánnak.

2020. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

A Fidesznek eredményesség szempontjából jó a mostani ellenzék. Lehet nem is gondolják ők se komolyan amikor ezt mondják de az országnak meg kifejezetten káros, mert így a Fidesz szinte bármit megcsinálhat még akkor is jobbak annál amit az ellenzék tud nyújtani.

Szóval egy komolyan vehetőbb ellenzéki igen is jó lenne a Fidesznek is olyan téren, hogy nem engedhetnék el ennyire magukat.

2020. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
A Fidesz nyilván nem örülne egy normális ellenzéknek, de én igen.
2020. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt is érdemes megfigyelni, hogy amikor 2017 elején létrejött a Momentum akik a komplett politika elitet akarták leváltani és sikeres volt a Nolimpia kampányuk akkor őket keményen alázta, gyalázta kormánypárti sajtó ahol csak tudta.
2020. febr. 15. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
#4 Igen azóta meg összebútoroztak a DK-val meg a többi levitézlett politikussal. Hatalomért és pénzért mindent.
2020. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mint azt láthatod én azt írtam, hogy 2017-ben indult normálisnak a Momentum. A kérdésemben is írtam, hogy azóta sok hibát követtek el.
2020. febr. 15. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!