Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az tényleg felvállalhatatlan...

Az tényleg felvállalhatatlan vélemény, ha úgy gondolom hogy Magyarországon nincs helye kínaiaknak?

Figyelt kérdés
Szimplán szeretnék olyan környezetben élni, amilyenben felnőttem.....
2020. febr. 16. 10:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Kína a legerősebb gazdaság a világon, mostantól a világ úgy táncol, ahogy ők fütyülnek. És úgy fütyülnek, hogy igenis akarsz kínaiakat Magyarországon.
2020. febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Én is, adja vissza valaki a betárcsázós netemet, a körbeforgó tárcsás telefont, az izzószálas égőt, a katódsugárcsöves TV-t, az Ikarus buszokat, a telet. Ezek mind meghatározó részei voltak a felnövésem időszakának.

Ma egyik sincs.

Örülj, hogy neked pár kínai jelenit a változást. Gondolom nem lehetsz több tíz évesnél.

2020. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Én nem a kínaiakra mondanám először, hogy nincs helyük Magyarországon.
2020. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Mégis mit ártottak neked?
2020. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Nyugodtan mondhatod hogy ezt szeretnéd nincs vele gond. Ettől még nem lesz így, mert már itt vannak a "kínaiak" - akiknek a többsége nem is kínai amúgy.

Az ország nagyobbik részében nincsenek, tehát semmi nehézség nincs abban hogy olyan helyen élhess.

Amúgy nem igazán értem mi velük a gondod. Akiket én ismerek - beleértve a szomszédainkat is - rendkívül kedvesek, udvariasak, szorgalmasak és dolgosak.

2020. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt a véleményt jobban elfogadják. Mint ha én azt mondanám, hogy Magyarországon nincs helye bűnözőknek csak a sitten, erre rasszistának gondolnak. Mert ügye csak bűnöző cigány lehet, pedig nem, sok magyar is bűnöz, azokat is csesszék be lopásért 20 évre..

De szerintem te csak egészséges társadalmat akarsz, igen, a kínai dolgoztatja a munkását, mint egy robotot, kihasználja,hogy nincs hova menned, de ezt a magyar is megteszi.

2020. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Engem nem zavar az a pár húzottszemű,a zsidó/cigány/nêger az már annál inkább.
2020. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem fér bele a "demokráciába". Náci, fasiszta, rasszista vagy.
2020. febr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

De miért pont a kínaiak zavarnak? Összesen 49 ezer ázsiai él hazánkban, közülük 19 ezer a kínai.

[link]

2020. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

Igen. Jó lenne ha a hozzád hasonló szuklatasu rasszista emberek felfognak, hogy mindannyian emberek vagyunk és semmivel nem vagyunk különbek egymásnal.

Én személyesen is ismerek kinai családokat, akik itt élnek

A szülők dolgoznak, gyerekek tanulnak. Beilleszkedtek, beszélik a magyart, tartják az unnepeinket. Nem értem miért ne lehetne szépen egymás mellett élni és ne adj isten tanulni egymástól, megismerni a másik kultúráját, nyelvét stb

2020. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!