Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért egyre gagyibb minden az...

Miért egyre gagyibb minden az országban?

Figyelt kérdés
10-15 éve, amikor megépítették a plázákat tényleg jó volt bemenni vásárolni. Ma már inkább romhalmazok, ahol potyog a vakolat, koszos minden és a mozgólépcsők is naponta mennek tönkre. Hasonlóan az üzletek, ahol egyre minőségtelenebb táskákat adnak egyre drágábban. Legalábbis környezetvédelmi szempontból is aggályos, hogy vásárlás után tényleg azonnal el kell dobni, mert ócska, nem úgy, mint a régieket, amiket 5-10 alkalommal is lehetett használni. Ha veszel valamilyen gépet kb. 20 cm kábelt adnak hozzá, gondolom ezt is a környezetvédelemre fogva. Arról nem is beszélve, hogy a magyar "új buszok" rendszerint külföldön selejtezett ócskaságok. Sajnos ezeket inkább gagyizásnak érzem, mintsem pörgésnek.
2020. febr. 16. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Hol látsz te ilyet? Én ha bemegyek plázába,árkádba nem tapasztalatok semmi olyat mint amit leírtál..
2020. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan melyik plázákra is gondolsz?
2020. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Opioidok közvetlen hatásának elmúltával rendszerint kialakul ez a depresszív állapot. Szerintem állj le a szerrel vagy kérj segítséget: [link]
2020. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Röviden azért mert eltűrjük,elviseljük amit a kormány ad.pedig mindenki elégedetlen.közaljalmazottak például.mikor tüntettek pl a rendőrök,tűzoltók?soha,inkább a felmondanak és a civil életben próbálnak szerencsét.a tanárok elégedetlenek az oktatási rendszerrel akárcsak a diákok ill ezek szülei,mégse fognak össze.elégedetlen a nyugdíjas,ők vannak a legtöbben,mégis meghúzzák magukat és tűrnek.akinek nincsen semmilye az annyit is ér,megmondta a kastélyos lázár.és akinek nincsenek igényei,annak épp elég az amit az általa választott kormány hozzávág mert úgysem fog hőbörögni.eheted a trappista sajtot ami ipari hulladék (erről találsz cikket ha akarsz.)meg a hús nélküli virslit,felvágottat.amíg a többségnek megfelel adfig nem tudsz mit tenni.gagyi ország ez,pont olyan amilyen az igénytelen embereknek jár.
2020. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Erre van igény, szükség.
2020. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Akkor nem csak én gondolom/látom így, ennek örülök. A környékbeli plázában tényleg mindig van hibás mozgólépcső és lift, a kis üzlethelyiségek pedig Tisza virág életűek. A hipermarketek kínálata is egyre gagyibb, a szórólapok is egyre vékonyabbak. Az utak minősége folyamatosan romlik, a térkövezett részeken a kifordult köveket nem javítják, csak körbekerítik és hónapokig úgy marad. Ha közösségi közlekedést használok, akkor a járművek koszosak, az utastájékoztató nem igazán működik és a legtöbb autóbuszon fekete szigetelő szalaggal le van ragasztva a motor diagnosztika lámpa. Még az egészen új járműveken is. A környéken lévő megállóban tönkrement a kijelző, majd egy évig tartott a javítása. Az utak mentén az árkok tele van szeméttel, a közlekedési mentalitásban egyre inkább kelet felé sodródunk. Annak van elsőbbsége, akinek nagyobb és drágább autója van, a KRESZ nem számít. A falvak és a városok is egyre inkább pukkannak le, ledöbbentő a különbség Magyarország és Szlovénia vagy Ausztria között. De ami nagyon fáj, hogy pár hete voltam kiküldetésen Lengyelországban, nagyon le voltam döbbenve az ottani állapotokon. Őszinte leszek, nem szívesen vinném el a lengyel kollégákat egy kis városnézésre, mert sajnos ők is elhúztak mellettünk elég rendesen.
2020. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne privát üzenetben fenyegess. A depresszió tényleg súlyos mentális elváltozás, időben kezeltessd.
2020. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7: Kérlek értelmezd a kérdést és az üzeneteidet is. Azok alapján, amit írtál a minősítés igaz Rád!
2020. febr. 16. 17:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, súlyosabb a helyzeted, mint elsőre gondoltam.
2020. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!