Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti szavaznátok össz ellenzéki...

Ti szavaznátok össz ellenzéki jelöltre?

Figyelt kérdés
Pl mint most ami volt Dunaújvárosban, hogy minden párt beáll 1 jelölt mögé és nincs más jelöltje a pártoknak. Ti így szavaznátok ellenzékre?? Mennyire szimpatikus ez a megmozdulás?
2020. febr. 16. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
nem szimpatikus hogy azok a partok akik allandoana demokraciarol papolnakm, beallnak egy szelsöjobbos möge.
2020. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1

Neked gondolom a fidesz szimpatikus, így meg tudom érteni.

2020. febr. 16. 21:21
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
21:20: a Fidesz tehát szerinted kicsit sem szélsőséges?
2020. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Természetesen szavaznék, ahogy az ellenzékiek túlnyomó többsége szavazna egyébként lassan bárkire, aki nem a fidesz, mindegy hogy jobbikos, dk-s vagy momentumos vagy bármilyen, erre bizonyíték az önkormányzati választások, de a mostani időközi választás is. A fideszesek véleménye pedig nem releváns a kérdésben, ők úgyis a fideszes jelöltre szavaznak.
2020. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Igen.
2020. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
#1: Magyarországon ma már nem a Jobbik a szélsőjobb, hanem a Fidesz. Nem a Jobbik tapossa páros lábbal a jogállamiságot, lopja szét és zülleszti le az országot, hanem a Fidesz. Én messze nem értek mindenben egyet a Jobbikkal, de elismerem a demokrácia és a jogállamiság melletti elköteleződöttségüket, és azt, hogy a saját legjobb tudásuk, véleményük szerint tenni akarnak azért, hogy ez az ország egy jobb hely legyen. Így igenis elfogadhatónak, és a jelen helyzetben, amikor egy fasiszta autoriter bűnszervezet fosztogatja ezt az országot már 10 éve, kifejezetten szükségesnek tartom a velük való összefogást (egyébként ugyanezt gondolom a DK-ról is). Egy Momentum szimpatizáns
2020. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#4

Teljes mértékben egyes tudok érteni veled. Annyi, hogy mivel szerintem nincs normális ellenzéki párt, inkább a fidesz leváltása lenne a lényeg és a politikai nézeteket félre kellene rakni. Én jelenleg pártatlan vagyok, de az ország állapotát elnézve még így is a fidesz ellen vagyok. De ha azon mullik behúznám bárkire az x-et.

Csak nem tudom hogy más hogy van ezzel, pl ott van a DK - Momentum ellentét, vagy sokan az mszp re se adnának szavazatot. Emiatt nem tudom, hogy mennyire működne a módszer.


Viszont itt a fideszesek szava tényleg nem sokat ér a kérdés szempontjából, hiszen ők alapból se szavaznának ellenzékire, nem hogy összefogásra.

2020. febr. 16. 21:33
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
a valóban arra alkalmas, megfelelő a személy, akkor igen.
2020. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Bárkire szavaznék, csak ezek takarodjanak el.
2020. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Eddig elég jó választás volt a legtöbb helyen az ellenzéki jelölt. Ahol nyert, ott szinte mindenhol kezdik rendberakni a dolgokat, szóval én szavaznék össz ellenzékire. Kivéve mszp-sre, mert azok a fidesszel összejátszanak, nem egy példa volt rá a legutóbbi választásokon is.
2020. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!