Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobbosok olyanok mint...

A szélsőjobbosok olyanok mint Jeddi Árpád Levente kamionos?

Figyelt kérdés
Ezt az embert a szélsőjobboldaliság iskolapéldájának is lehetne tekinteni, tipikus tanulatlan tirpák, tele gyűlölettel, magányosan éldegél, stb. Játssza a nagy becsületes magyart, közben meg drogbizniszelgetett amiért már el is ítélték tudtommal. A szélsőjobb főleg ilyen képmutató, gyűlölködő sikertelen emberekből áll?: https://www.youtube.com/channel/UCvzW6Wb3ey7HkbCskGLuH1A/vid..

2020. febr. 16. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
A fideszesek is azok.
2020. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Tudom. A Fidesz jelenleg a legnagyobb szélsőjobboldali párt az országban.
2020. febr. 16. 21:55
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy van ez a faszi még egyáltalán szabadlábon?
2020. febr. 16. 21:59
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem. A szélsőjobb rosszabb. De nem a Fideszesek. Ők nem szélsőjobb. Szélsőjobb inkább a Mi Gatyánk.
2020. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De akkor mondjátok meg, hogy leszek sikeres? Nektek nem volt olyan, hogy megvert egy róóma a suliba,féltetek bemenni és ez trauma volt majd ez miatt gyéren teljesítettetek, majd ezt a félelmet kivetítettétek a mindennapokra és már az utcán is féltetek, majd láttad a megértést egy csoportba, aztán az egy biztonságot adott és az ottani figurák gondolatait szívtátok magatokba? Bocs, de én így lettem "jobber". De továbbra sem bántottam senkit és mai napig félek 6 év után is, mert ha szakemberhez fordulnék és balos akkor biztos rosszat akarna, mivel nem élte meg a szituációt, a napi zaklatást,veréseket, nem hányt mert iskolába kellett mennie ahol tudják,hogy megverik... Így ez a körforgás, ez ami gyötör.. nem csak engem.
2020. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Engem is megvertek párszor a suliba, de fehérek voltak.
2020. febr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Manapság bárki szélsőjobboldali, aki le meri írni, hogy a cigányok mit művelnek.

Nevetséges, hogy pár hete a mentősök is kapták az ívet, akik nem mertek bemenni, miután meg lettek fenyegetve.

2020. febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kamionosnak nem éppen a tanulatlanok állnak.Közúti veszélyeztetés miatt indult ellene eljárás. Ha drogbiznisz miatt indult volna már ülne és tegnap nem otthonról tett volna fel videót. Ez a deogbizniszes dolog valószínűleg álhír.
2020. febr. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mellesleg nem értem miért állítod be szélsőjobbnak őt. Átnéztem a tartalmait nincs benne semmi szélsőséges bár lehet hogy a Borjúpaprikás receptje az egyeseknek.

Ami a kamionos útjait illeti az sajnos a szomorú igazság. Utána néztem rengeteg kamionos tölt fel hasonló videókat hogy mivel szembesülnek az útjaikon

2020. febr. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"Ez a deogbizniszes dolog valószínűleg álhír."


Ha jól emlékszem ő maga is beszél róla egy régebbi videójában, hogy drogcsempészésért ült több évet még régebben, bár lehet törölte azóta.


Itt olvashatsz erről: [link]

2020. febr. 17. 03:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!