Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudok csatlakozni a...

Hogyan tudok csatlakozni a Fidelitashoz?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok és mindig érdekelt a politika és a Fidesszel szimpatizálok. Ők stabilizálták a gazdaságot, létbiztonságot teremtettek, támogatják a családokat, munkát adtak a népnek, keresztény-konzervatív szellemiség mentén irányítják az országot, segítenek a határon túli magyarokon és a legfontosabb, hogy megvédte hazánkat a muszlim betolakodóktól akik lassan Nyugaton már kiszorítják a fehér embert az életteréről. Persze még lehetne sorolni. A Fidesz egy tisztességes, demokratikus keresztény-konzervatív nemzeti párt amely helyretette az országot miután a liberálbolsevikok szétcseszték. Nagy tisztelője vagyok Orbán Viktornak. Arra gondoltam, hogy én személyesen is szeretnék tenni a közösségemért, a hazámért és erre azt látom a legjobbnak, hogy csatlakozom a Fidelitashoz. Fontos számukra a közösség, a keresztény erkölcsök, a haza, az összetartozás, a becsület. Olyanok mint egy nagy család. Fontos, hogy legyenek ilyen keresztény fiatalok is manapság amikor a liberalizmus a trendi.

2020. febr. 17. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Inkább a táncsics radikális balpártot ajánlom,a fidesz főnöke úgy is haldoklik a lépcsőn való leesés miatt.
2020. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja,mert ezeket támogatni mások pénzéből az nem komcsi dolog,ugye?
2020. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

gondolom a fidelitasnal :D


jól nyomod amúgy :DD

2020. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

"Fiatal vagyok és mindig érdekelt a politika és a Fidesszel szimpatizálok"


Az oké, de van bármilyen ismerősöd a helyi Fidesznél? Nincs? Felejtsd el. A Fidelitas az nyílt titok, hogy kisFidesz. Nem ifjúsági szervezet, hanem előképző a későbbi Fideszeseknek.

2020. febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Micimacko67 ***** válasza:
78%

Jo kis csapathoz szeretnél csatlakozni...

[link]

2020. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Miért pont a vesztesekhez akarsz csatlakozni?

A Fidesznek ugyanis még kb. fél éve van hátra a karrierjéből.

Inkább gondold át újra a dolgot.

2020. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Gratulálok, de rossz portált választottál ha értelmes, neked tetsző válaszokat akarsz olvasni itt. Itt baloldali véleményvezérek adják az alap hangot. Ha viszont együtt bólogatsz velük hamar magas százalékon landolsz.
2020. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Micimacko67 ***** válasza:
54%
Persze, inkább írkáljon Bede Zsoltiékhoz a Vadhajtásoknál...az sokkal jobb társaság...
2020. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Érdeklődj a Fidelitas helyi szervezeténél.

Egyébként ezzel talán még be is vesznek, de még csak CÖF békemenetekre mehetsz, nem lophatsz :(

2020. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Előbb döntsd el: Orbánért akarsz tenni, vagy a hazáért?!

Nem mindegy!

2020. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!