Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyivel volt jobb az egészsé...

Mennyivel volt jobb az egészségügy az elmúlt kormányzatok iőszakában, ill. mennyiben rosszabbak most?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalatom.

2006-ban az sztk-ban az orvos közölte, hogy a problémám csak műtéttel javítható. Majd közölte, hogy pár évvel túlléptem azt a korhatárt, amivel ilyen műtéteket elvégeznek. Végülis adott kórházi beutalót. (Utólag "esett le a tantusz", hogy ez mit is jelentett.)


Egy közismert bp-i kórházban műtöttek helyi érzéstelenítéssel. Műtét közben az orvosnő a falhoz vágta az eszközt (valami sziké szerűséget), szitkozódott, hogy ilyen eszközökkel kell dolgoznia. Eltünt úgy 15-20 percre, majd másik eszközzel folytatta a műtétet.

Olyan 10-12 ágyas kórteremben feküdtem, többnyire aludni sem lehetett, mert vagy nyögdécseltek, vagy horkoltak a teremben, vagy mind a kettő...

Megjegyzem: a teremben mindenkinek hasonló műtétje volt, s talán én voltam a legfiatalabb.



2020. febr. 17. 20:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
25%

az a baloldal ami üvöltve zokog mostanság, örömmel privatizálta volna zsebre az egészet, ha nem állítják meg


de persze azoknak a tiniknek akik azért momófanok, mert cseh katalin szexi azoknak hiába magyarázod a tényeket

2020. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Azóta eltelt jónéhány év -nem lettem fiatalabb- az elmúlt években két komolyabb műtétem is volt. Igaz mindkettő altatásos, de mindkettő sikeres, 4 ágyas kórteremben, szóval a kórházi ellátásra csak pozitívumot tudok mondani -pedig azóta vidékre költöztem.
2020. febr. 17. 20:17
 3/28 anonim ***** válasza:
73%
2009-ben volt gumikesztyű az osztályon. 2017-ben arról panaszkodott a nővérke, hogy otthonról hozta különben használt kesztyűvel katéterezne!
2020. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
40%
2006ban voltam utoljára kórházban, de akkor legalább összeszedtem egy jókis antibiotikum rezisztens betegséget
2020. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
52%
Én nem tudom, hogy tíz éve milyen volt az egészségügyi ellátást, nem is érdekel. Azt tudom, hogy most katasztrofális. Kedvencem az, hogy kaja van (hogy milyen, ne menjünk bele), de evőeszköz nincs. Rutinos betegek visznek magukkal, én amikor el kellett töltenem életemben először egy napot kórházban, jobb híján kézzel lapátoltam a rizst meg a rántott húst.
2020. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

na persze a kaja, mert az a lényeg nem? nemis a másfél milliós epekő műtét a nagyinak

az a tehet amikor be kell neki vinni a kaját

2020. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 árokpart ***** válasza:
53%
1-es. Nem feltétlenül lenne rosszabb ha privatizálva lenne sőt szerintem jobb.
2020. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
64%
árokpart ennek aztán mondhatsz bármit xD
2020. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
46%
ja, mert akkor árokpartra lennének rúgva akik nem engedhetik meg maguknak a méregdrága amerikai típusú biztosítós rendszert
2020. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 árokpart ***** válasza:
Ha fizetős lenne a magyar fizetésekhez lennének gondolom igazítva a vizsgálatok árai és biztosan nagyon sok mindenre lenne méltányosság.
2020. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!