Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Volt már olyan...

Fideszesek! Volt már olyan intézkedése a fidesznek, amivel nem értettetek egyet?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az?
2020. febr. 17. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Stadionok, korrupció, NAT, olimpia, nagycsaládos autó, csok meglévő gyerekre.
2020. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Az hogy nem segitettek gyúrcsány ferinek megismerni a börtön varázslatos világát,lehetőleg négy homoszexuális romával egy cellában.
2020. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Azzal nagyon nem értettem egyet hogy ők alakitottak kormányt.
2020. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%
Igen. Én amióta az eszemet tudom, azóta fideszes vagyok. Azonban úgy gondolom, hogy a migránsokat kötelességünk befogadni. Erkölcsi kötelesség. Tisztelem a muszlim kultúrát.
2020. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

hagyták megpuccsolni az olimpiát a momós hülyegyerekeknek

hagyja a CEU-t továbbra is működni a nádor utcában

2020. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
A ceu félhulla üzembe van a momentumos banda meg inkább drogozik mint politizál.
2020. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

Nem értettem egyet az EU csatlakozás előtt a minden áron való kampányolással - akkor, 2004-ben, azzal a ballib kormánnyal és azzal a szerződéssel nem lett volna szabad belépnünk.

Nem tetszett és most sem tetszik, hogy semmiféle hazugság, rágalmazás vagy elferdített dolog miatt nem perelnek, hagyják hogy rágalmazzanak, hazudozzanak kedvükre az ellenfeleik.

Nem értettem egyet a boltzár törvény visszavonásával.

Nem értettem egyet azzal hogy 2010-t követően először a tanárok bérét emelték meg és nem az egészségügyben dolgozókét. Amint volt fizetésemelésre lehetőség, egy fix összeggel, mai értéken 150-200 ezer forinttal emelni kellett volna minden egészségügyi dolgozó bérét, az orvosokét a duplájával. Azonnal, nem lépcsőnként, utána tovább emelve évről évre kisebb mértékben már százalékosan. Másodiknak ugyanígy a tűzoltók bérét, harmadiknak a rendőrökét kellett volna emelni. Aztán a tanárokét.

nem értettem egyet a közoktatásban a túlzott központosítással, nagy butaság volt annyi jogot elvonni az intézmények vezetőitől.

Nem értek egyet azzal, hogy a felsőoktatásban még mindig nincsen elegendő pénz ahhoz hogy az oktatók akarjanak ott dolgozni és ne azok maradjanak akiknek a hallgatók szivatása a lételeme. Ki kellene rúgni azonnal azokat akik számára nem a minőségi és jó felsőoktatás a cél, hanem hogy a hatalmukat fitogtassák és kicsinyes játékokkal keserítsék meg az egyetemisták életét.

Nem értek egyet a multik ilyen mértékű támogatásával, sokkal inkább a hazai kis és közepes vállalkozásokat kellene segíteni vagy olyan támogatást adni a nagy cégeknek amiket nem vihetnek magukkal, mint átvállalni a beruházás területén az útépítést, közmű kiépítést, hasonlókat. Hogy ha az egyik cég elmegy akkor amit az állam beletett pénzt az ott maradjon és jöhessen hozzá másik cég.

Van jó pár dolog amivel nem értettem és nem értek egyet. De mindez eltörpül a többi mellett amivel meg vagy egyetértek vagy megértem hogy miért azt a döntést hozták.

2020. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%

,,Nem tetszett és most sem tetszik, hogy semmiféle hazugság, rágalmazás vagy elferdített dolog miatt nem perelnek, hagyják hogy rágalmazzanak, hazudozzanak kedvükre az ellenfeleik."

Na, ez azért nem igaz. Elég szépen próbálnak mindig perelni Orbánék. Nem csak hazugságok ügyében, hanem a számukra nem kedvező híreket is. Lásd Index, 444 és társait mennyiszer és milyen ügyben perelték vagy perelni akarták.

2020. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én alapvetően szimpatizálok a párttal, még a korrupciót meg a stadionok épülését is eltudom fogadni, de azt nem, hogy az oktatást és az egészségügyet nem fejlesztik, hagyják ilyen balkáni szinten posvadni, pedig lenne lehetőség fejleszteni és ez nagy probléma, hogy mégsem teszik.
2020. febr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hogyne lett volna: kokárda-akció (2002); legyen jobb és bal köztévé (2002); állami párválasztó; netadó belengetése; vasárnapi boltzár; nemzeti méregboltok; stb.
2020. febr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!