Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten meddig fog emelkedn...

Budapesten meddig fog emelkedni a lakhatás? Elképzelhető, hogy egy minigarzon is 300 ezer forint lesz?

Figyelt kérdés

Mivel már Budapesten fél millió forint alatt senki nem keres (statisztikák szerint) ezért az ingatlanárak még tovább nőhetnek.

Szerintetek meddig? Itt is rendes 1000 Euros garzon árak lesznek, mint Svájcban?


2020. febr. 17. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell egyetérteni, de "A fák sem nőnek az égig."

Ami Magyarországon most van, az téboly, és annak az a természete, hogy összeomlás követi.

Láttam ilyet kicsiben, vállalkozás, túlvállalás, szükségszerűen jött az összeomlás.

Nagyon hirtelen.

2020. febr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Szabolcsi vagyok,minden fiatal Budapest belvárosában szeretne lakni körülöttem, szinte mindenki csak Budapesten tudja elképzelni az életét, ezzel magyarázhatóak a nagyon magas árak, a kereslet végtelen de a kinálat szükös.


Külföldön végbe ment már a folyamat hogy a lakosság 90% nak csak álom egy városban a saját ingatlan, kiárazódtak a piacról, ez megy végbe most Magyarországon is, még nem is olyan drágák az ingatlanok arányaiban, lesz még ennél drágább is.

2020. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Addig, amíg be nem vezetik a konténerlakások, mint valami apokalipszis utáni állapotban, mert a strómanok miatt már lehetetlen lesz egy átlagembernek egy minimális szobát is kibérelni.
2020. febr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

KSH megmondja. Átlagban, az egészet figyelembe véve, Budapesten 115 ezer (54 m^2) lakás bérleti díja, mediánja 105 ezer.

Legdrágább Buda hegyvidéki területen 146 ezer (66 m^2), míg a legolcsóbb Pest külső kerületen 83 ezer (54 m^2).


Budapesti átlagkereset pedig még nem éri el a fél millát, csak 450 ezer.

2020. febr. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy egyre többen mennének a fővárosba, lakás viszont nem nagyon lesz több. Ha nagyobb a kereslet, mint a kínálat, akkor még tovább nőhetnek az árak.

Más kérdés, hogy az egyre jobban felvert árakat ki tudja kifizetni. Ha sokan inkább feladják és mennek külföldre vagy vidékre, akkor nem biztos, hogy nőni fog az ár. Szerintem a végtelenségig nem nőhet, már most eléggé a lelektani határ tetején van

Hiába hirdeti a tulaj drágán, ha nem veszik ki. Kaucióval együtt már egy milla lenne, amit ki kéne fizetni beköltözéskor 300 ezres albinál.

Ennyit azért nem tud mindenki előrántanu, főleg, hogy a szokásos szerződés nélküli feketén kiadott albi esetén tudják hogy vissza sem fogják kapni.

2020. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyan az lesz mint az usa ban. Min 1000 usd és az átalg kb 2000 usd lesz de ahol jó a közlekedés én nincsenek rossz arcok ott 3500 usd től fog indulni. Itt fog megálni. Majd ezen a ponton csak angol túristák lesznek a városban akik össze hánnyák és utána haza mennek.
2020. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!