Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért liberálisok?

Az ellenzékiek miért liberálisok?

Figyelt kérdés

Most az, hogy az Orbán úr valahogy kitalálta, hogy ő márpedig szélső jobbos, attól az ellenzékiek miért lesznek balosok, liberálisok? A fidesznek isten igazából, nincs is rasszista megnyílvánulása, mint pl régebben is és mostanság is az ellenzékiek között van/volt. Ha a fidesz cigányozik, zsidózik akkor utána megy a "nem úgy gondoltam", meg a magyarázkodás. Én nem szégyenlem, hogy rasszista vagyok, igenis vannak előitéleteim, mert én ezt láttam, ebben nőttem fel. Tudom, hogy vannak kivételek, van is pár cigány barátom, de őket is fenntartással kezeltem. Szóval, ha egyszer rasszista vagyok, mert gyűlölök mindent ami más, akkor hogy lehetnék balos libsi?? A fidesz hogy lett szélső jobbos?? Az, hogy ő nem akar migránsokat, mert a magyarok ezzel a döntéssel szimpatizálnak, attól ő még nem lesz jobb oldali politikus sem, nem hogy szélső jobbos. Inkább csak fél attól hogy leváltják, mert ha leváltják és felül vizsgálják az összes ügyletét, akkor úgy csapják rájuk a zárka ajtót, hogy még az űrben is hallani lehet.

Másik dolog, hogy akik eddig a jobbikot fasiztázták, rasszistázták, nácizták, azok tényleg elhitték azt, hogy pont a jobbik lesz migráns simogató?? Mikor még a cigányokat se nagyon tűrik (persze ott se azokkal van a baj aki dolgozna), akkor pont a migránsokat akarták a nyakunkba??


2020. febr. 18. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ne próbálj értelmet találni ebben mert lehetetlen. Nincs politikai párt az országban amely ne égette le volna magát milliószor.
2020. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a magyar politikai élet, minden pártra rá akarnak aggatni valamilyen jelzőt, hogy például szélsőjobbos vagy komcsi, mert hülyének nézik az embereket, pedig aki egy kicsit okosabb, az tudja, hogy manapság már elmosódik a jobboldal és a baloldal közötti határvonal. A fideszt is hiába szélsőjobbosozzák, amikor van baloldali jellegű intézkedése is. Az más kérdés, hogy nem az a fontos, hogy hogyan kategorizálják be, hanem az, hogy mennyire hasznos a társadalomnak.
2020. febr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"Az ellenzékiek miért liberálisok?"

nem liberálisok. Attól hogy annak nevezik magukat még nem lesznek azok.

"Most az, hogy az Orbán úr valahogy kitalálta, hogy ő márpedig szélső jobbos,"

Nem talált ki ilyet. Te beszélsz ilyen hülyeséget mert benyaltad amit a kedvenc médiád eléd rakott. Nem szélsőjobbos. Magát pedig kereszténydemokratának nevezi.

"attól az ellenzékiek miért lesznek balosok, liberálisok? "

Mint mondtam, nem azok. A magyar történelem része hogy azokat nevezzük baloldalinak akik a kommunista utódpárt politikusai és a leszármazottaik (nem gyerekként, hanem újabb politikai pártok tagjaiként amik az mszp-ből jöttek létre).

"A fidesznek isten igazából, nincs is rasszista megnyílvánulása, mint pl régebben is és mostanság is az ellenzékiek között van/volt."

Végre valamit eltaláltál. Tényleg nincsen.

"Ha a fidesz cigányozik, zsidózik akkor utána megy a "nem úgy gondoltam", meg a magyarázkodás. "

Nem történt ilyen, mert a fidesz nem cigányozott, nem zsidózott. De csak nyugodtan bizonyítsd be hogy tévedek, várom a konkrét példát mikor is tettek ilyet!

"Én nem szégyenlem, hogy rasszista vagyok, igenis vannak előitéleteim, mert én ezt láttam, ebben nőttem fel."

Hát, pedig szégyellned kellene magadat ha rasszista vagy - ez ugyanis szégyellni való!

"Tudom, hogy vannak kivételek, van is pár cigány barátom, de őket is fenntartással kezeltem. Szóval, ha egyszer rasszista vagyok, mert gyűlölök mindent ami más, akkor hogy lehetnék balos libsi?? "

Hogy lehetnél? Úgy hogy ez vagy te és mellesleg azokat támogatod akik "balos libsik". Már bocs, de mert te vállalhatatlan vagy, az nem más hibája. Ha sokan hozzád hasonlóak azon az oldalon, akkor az viszont annak a politikai csoportnak a hibája, mert nyilván közöttük érzed jól magad és ők is jól érzik magukat veled. Mint ismered, madarat tolláról, embert barátjáról - pártot meg a támogatóiról lehet megítélni.

"A fidesz hogy lett szélső jobbos??"

Nem lett sehogy.

"Az, hogy ő nem akar migránsokat, mert a magyarok ezzel a döntéssel szimpatizálnak, attól ő még nem lesz jobb oldali politikus sem, nem hogy szélső jobbos. "

Ebben ismét igazad van. Ehhez valóban nincs köze a jobboldaliságnak, ez kellene legyen a természetes minden politikus és párt számára.

"Inkább csak fél attól hogy leváltják, mert ha leváltják és felül vizsgálják az összes ügyletét, akkor úgy csapják rájuk a zárka ajtót, hogy még az űrben is hallani lehet."

Aha, persze. Milyen "összes ügyét" is vizsgálnák meg, Ki is váltaná le?

"Másik dolog, hogy akik eddig a jobbikot fasiztázták, rasszistázták, nácizták, azok tényleg elhitték azt, hogy pont a jobbik lesz migráns simogató?? "

Mivel összeálltak a momentummal és dk-val, akiknek a képviselői az EU parlamentben konkrétan azért dolgoznak hogy megszűnjön nálunk a határvédelem, hogy kvóta szerint legyenek ide is elosztva az illegális migránsok, ez nem hit kérdése, ez tény. A jobbik már migráns simogató lett. Pont.

"Mikor még a cigányokat se nagyon tűrik (persze ott se azokkal van a baj aki dolgozna), akkor pont a migránsokat akarták a nyakunkba??"

Hogy is mondta azt a mostani jobbik egyik nagy arca? Amit régen mondtak, az volt a nem igaz. Hazudtak korábban a jobbikosoknak, a saját tagságuknak is. Mitől lenne ez másképpen bármi más esetben?

Mond hogy csak trollkodtál és ez a kérdés nem volt valódi, de megjegyzem, még viccnek is durva!

2020. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát csak nem vallhatja ugyanazt, vagy hasonlót...
2020. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Kikre gondolsz kedves kérdező? A baloldaliak maximum azt hazudják magukról, hogy liberálisok, ha te meg el is hiszed akkor te vagy a sötét.
2020. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Mert a felcsúti KISZ titkár a baloldalt (amilyen a felcsúti), és a liberálisokat (ami volt felcsúti is) nevezte ki ellenségnek, és az egyszerűség kedvéért elkezdte magát jobboldaliként hirdetni, és mint "A tanú" című filmből, és sztálin, rákosi beszédeiből is tudjuk, nekik "Ahol nem vagyunk mi, OTT AZ ELLENSÉG!".


Így tehát mindenki aki nem a felcsúti KISZ titkárral van, az ellenség, tehát most épp ballibsi. De ha a KISZ titkár holnap azt mondja, a gyíkember az ellenség, akkor mindenki aki nem a felcsúti KISZ titkárrral van, az gyíkemberré válik.

2020. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Az ellenzékiek, nagy resze liberális. A liberális, nem más, mint diplomás kommunista.
2020. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!