Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán vagy Gyurcsány karizmati...

Orbán vagy Gyurcsány karizmatikusabb? Melyik jobb vezető egyéniség?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

A rendszerváltás utáni Magyarország legnagyobb dilemmája

Üdv 2020-ban...

:(

2020. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Gyurcsány.

Hiába nem vagyok fideszes, de pár éve minden gond nélkül rá vágtam volna, hogy Orbán. De valahogy Orbán nem a régi, régen volt egy tekintélye, magabiztos volt, meg elismert, hatalmas politikusnak számított. Bármennyire is utálom Orbánt, attól még van bennem annyi gerinc, hogy elismerem, hogy valóban erős ellenfél volt. Kb 1-2 éve történt vele valami és már nem a régi szétszórt lett, a többi politikus lenézi, sok helyről kiutálják. Volt olyan videó is, ahol az épp akkor érkező egyik elnök nem fogott vele kezet, egyszerűen kihagyta a sorból. Nincs akkora hatalma mint régebben. Szónoki képességei nem is voltak soha. Mindent csak lapról olvas. Gyurcsány se a legerősebb politikus, de mivel Orbán nem a régi, szerintem így már sokkal jobb nála. Meg Gyurcsány tud rögtönözni is, ha azon mullik, még ha néha kígyózó kígyókat is, de mer beszélni fejből. Orbánnál a teljes kormányzása alatt sehol nem láttam olyat, hogy úgy politizált volna, hogy ne olvasott volna valamit.

(Kivéve mikor a TV-ben mondta, hogy nem politizálhat most, de mint magán ember annyit mondhat, hogy kettőt a fideszre, az a biztos, ő is így szavazott.)

2020. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 árokpart ***** válasza:
68%
Gyurcsány egyértelműen.
2020. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Gyurcsány a karizmatikusabb, Orbán erősen elhalványult és már csak ugyanazokat a frázisokat ismételgeti, soros soros migránsok brüsszel...inkább emlékeztet egy szenilisen motyogó megfáradt idős emberre, mint karizmatikus vezetőre. Minden létező erejét az adja, hogy lerombolta a jogállamiságunkat és egy kézbe összpontosította a hatalmat.
2020. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdező azt akarja sugallni, hogy ezeken kívül nincs más. Ha tényleg ebben a két ....rakásban akarunk tocsogni, akkor valóban nincs is!
2020. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!