Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mennyi hitelt adtok ezeknek...

Ti mennyi hitelt adtok ezeknek az információknak Orbánnal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Hiszem is meg nem is, de annyira meggyőző ahogy mesélik! Szerintetek?


"A klinika egyik volt dolgozója emlékezett vissza az első alkalomra, amikor Orbán a klinikán járt. “Aznap tudtuk meg, hogy jönni fog, mindenki nagyon feszült volt, gyorsan kellett előkészítenünk mindent” – mondja a magát gyakorlott ideggyógyászként azonosító férfi. Elmondása szerint pár nappal azután csörrent meg a klinika telefonja, hogy az akkor még ellenzékben lévő Orbán Viktor az akkori miniszterelnökkel, Gyurcsány Ferenccel vitázott a köztévén. Azt mondja, ha nem ő fogadta volna Orbán Viktort és stábját a klinika parkolójában, talán el sem hinné, de biztos abban, hogy a két esemény nem volt független egymástól:


“Egy kerekesszékben tolta felém két öltönyös férfi, elsőre fel sem fogtam, hogy ő érkezett meg. Olyan görcsben volt az egész teste, hogy moccani nem bírt, nyilván járni sem volt képes. Nem tudta, hogy hol van, nem is köszönt, csak néha motyogott valamit, amikor épp nem ide-oda járt a nyelve a szája egyik sarkától a másikig. Csak akkor értettem meg, hogy mit mondogat, amikor a liftben közelebb hajoltam. Azt mondogatta, hogy Gyurcsány.”"


2020. febr. 19. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Gyurcsány te vagy az?
2020. febr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

hát rohadt "meggyőző"!!! és sorszámot tépett? mert szegénynek nincs annyi pénze, hogy magához hívja az orvost, de reméljük TB-je azért van.


"a magát gyakorlott ideggyógyászként azonosító férfi" -vannak az elmegyógyintézetben ápoltak, akik így azonosítják magukat:D


"pár nappal azután csörrent meg a klinika telefonja, " - ez különösen hitelessé teszi, ilyen minden szar hoax a neten és a bulvárban, ilyen megcsörrenős:D

2020. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeretem Orbánt. De nem a vita után tűnt el a médiából, hanem akkor, amikor elvesztette a 2002-es választást. Vannak olyan mozdulatai, melyek mentális betegségre utalnak. Pl. az állandó nyelvöltögetés. De ez a cikk így nem lehet igaz. Ha kezelték is Orbánt a gráci klinikán, egyetlen orvos, ápoló sem beszélhetett erről az orvosi titoktartás megszegése nélkül. Ezt Ausztriában nagyon komolyan veszik. Akkor is, ha az illető már nem dolgozik a klinikán.
2020. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Egy névtelen muki beszél össze-vissza.
2020. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a történet nyilván nem igaz, de azért kétségtelenül vicces. :)
2020. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mindentudó99 ***** válasza:
Igaz. Én voltam az egyik öltönyös.
2020. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Ennél Gyurcsány állítólagos alkoholizmusa is hihetőbb.
2020. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!