Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ha 22 ben győz az...

Szerintetek ha 22 ben győz az egyesült ellenzék akor tényleg hozza nyúlnak a határvédelemhez? Tényleg le mernek bontani a kerítést?

Figyelt kérdés

ez a lepés szerintem nagy tüntetés hullámot váltana ki a jobboldali szavazókból én úgy gondolom ebből a 2006 os eseményekhez fogható ellenállás lenne ha ez megtörtene. főleg ha utána (meg ha csak) parszáz migráns is megjelenne az országban.

mit gondoltok balos gondolkodású szavazok valóban le mernetek bontani a kerítést és számolni a migransokal és az állandó jobboldali tünetestekel vagy ti is ugyan úgy védenetek a határt mint eddig?


2020. febr. 19. 20:52
1 2 3
 1/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
27%
Le lesz bontva, oszt majd mehetsz isten hírével.
2020. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
természetesen, 4 év alatt filléres júdásezüstért úgy tönrekvágánák az országot. mint ahogy 89ben 98re 2006ra vagy 2010-re
2020. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Hiller István már évekkel ezelőtt feltette a költői kérdést az elvbarátainak, hogy tud-e jobbat mondani valaki a kerítésnél. (A válaszon azóta is lázasan dolgoznak...) :D
2020. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%

Előbb csak könnyítenék a belépést. A kerítésre Gyurcsány valami ilyesmit mondott, ha már ott van, maradjon...

Ha "könnyítik" a belépést, a kerítésnek nem marad lényeges szerepe. Egy idő után feltűnne, hogy egyre több az "ösztöndíjas", a védett státuszú -ne feledd, az osztrák és a német határ is "zárva van".

2020. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
én nem vagyok fideszes de mikor atvonultak az orszagon a migránsok. gondolkodás nélkül támogattam a kerítést és a fideszt,szerintem minden jó érzésű magyar így érzett gondolkodás nélkül mennek tüntetni erőszakkal is ha az ellenzek le merne bontani a kerítést és szerintem nem vagyok egyedül és mondom nem vagyok fideszes szerintem a jelen politikai helyzetben ez majdnem polgárháborús feszültséget okozna
2020. febr. 19. 21:06
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

"ne feledd, az osztrák és a német határ is "zárva van"."


Tényleg? Hol?

2020. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Én már tudom ki fog nyerni 22-ben!


Egy olyan ember aki kisnyilas nadrágban, piros mellényben, szivárványos kitűzővel száll majd a ringbe.

2020. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

sajnos ez reális veszély szerintem 60% hogy az ellenzek nyer ha kepes összefogni mindenhol a jobbikal együtt és nem acsarkodnak egymásra

sajnos nagyon sok az elégedetlen ember és ök biztos hogy az ellenzékre szavaznak meg akor is ha a fidesz és a kormány semmit sem tehet a saját nyomorukról, nem egy ilyen embert ismerek

2020. febr. 19. 21:26
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

#6


Régen járhattál már a nyugati határon. De a "szárnyas kapukról" biztosan hallottál. A németek csak a határőrséget, ellenőrzéseket -beleértve a "mélységi ellenőrzéseket"- erősítették meg.

2020. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Mindig felvidít, mikor a fideszes logikát hallgatom.

Egy költői kérdés. Többezer km-t utaznak, majd látnak egy drótkerítést. Vajon hagyják a francba ezt az egészet, és visszafordulnak? 😂


Elsőként azt kellene tisztázni, hogy mi az utazás oka és célja. Illetve ezeket miként lehetne orvosolni. Egy kerítés nagyon szép, na meg magyar szokás szerint jó drága is, de a probléma megoldásához bizony nincs sok köze. Legfeljebb megkerülik. Persze elhiszem, hogy csakis pont ide akarnak jönni, ahol aztán "elveszik a munkát", meg "nem dolgoznak", bár iratok nélkül ez sehogy se jönne össze.


Azért ott van még az EU javaslata, a probléma helyben történő kezelése. Tudjátok, amit Orbán papa előszeretettel vétóz.

És, ha már küldtünk jópár hithű keresztényt az EP-be, valamelyiküknek nem jutna eszébe, hogy egész EU-ban egységesíteni kellene a menekülteknek járó juttatásokat? Természetbeni (étel, ruha) kivételével, valahol a nulla közelében. Vagy bármilyen más javaslatuk volt már? Csak a néppártból vannak felfüggesztve, attól még EP tagok.


Csak egy utolsó észrevétel, kerítés lebontásáról szóló sajtópert is bukta a nyaloncmédia.

2020. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!