Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki erdélyi, az miért nem...

Aki erdélyi, az miért nem írta még alá az európai régiók önrendelkezéséről szóló kezdeményezést?

Figyelt kérdés

A Székely Nemzeti Tanács kezdeményezte aláírásgyűjtést:


[link]


Mindössze 100 ezer aláírásnál tartunk fél év alatt, vagyis a határon túli magyarok több mint 90%-a sem írta még alá...



2020. febr. 20. 00:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Facebookon is megosztottam, és alig érkezett rá reakció.


Bezzeg, ha kutyás-macskás videót osztok meg, arra 1 órán belül van 30 lájk...

2020. febr. 20. 00:33
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Kutyás-macskás aláírás nincs?
2020. febr. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2: Azzal kéne hirdetni, hogy ha aláírod, megnézhetsz egy kutyás videót... Egyből meglenne 3 millió aláírás is.
2020. febr. 20. 01:08
 4/13 A kérdező kommentje:

Ráadásul én nem is vagyok igazán jobboldali, inkább egy gondolkodó, a körülötte lévő világot megfigyelő semleges/középpárti.

De ez egy fontos ügy! Minden népcsoportnak legyen meg a joga az önrendelkezéshez, ez szerintem alap. Legyen az Katalónia, Skócia, Csecsenföld vagy Székelyföld.

És ezt nekem kell magyarázgatni állítólagos jobboldali embereknek, és könyörögnöm kell, hogy töltsék ki. Ebből is látszik, hogy sokan divatból választanak politikai tábort.

2020. febr. 20. 01:12
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos már az erdélyiek sem különbek a csonka-magyarországiaktól!

Az "öt kiló krumpli" ott is fertőz!

Szégyen!


Természetesen, tisztelet annak a 100 ezernek!

2020. febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Már korábban aláírtam egy hasonló kezdeményezést a Minority Safepack-et.
2020. febr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Azért nem írtak alá, mert sokan nem is hallottak erről. Ahogy én sem. Pedig lógok eleget a neten, es nem csak macskás videókat nézek.

#5, Hidd el, a tobbseg azt se tudja hogy mit jelent az 5 kilo krumpli.

A románok meg nem fogják alairni, szóval autonóm Erdély-roll fölösleges álmodni.

Autonóm Szekelyfold meg képtelen pénzügyileg fenntartani önmagát.

2020. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Én is csak mostanra hallottam róla (nem a kérdésből) azonnal alá is írtam.

Amúgy ennek nincsenek testvéroldalai? Pl. Katalán, flamand, német és még ki tudja milyen kisebbségek vannak?

2020. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

És még egy dolog:

Ha megnézed nagyrészt csak Magyarországról és székelyföldről írták alá, tehát a többi autonóm területhez nem jutott el az info!

Finnországban is élnek pl. Svédek, most nem tudom mennyire autonómok, de azok is aláírhatnák.

2020. febr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár lehetséges ok:


~Aki non-stop a neten lóg, az még nincs 18.

~Az idősebbekhez nem nagyon jut el. (Én 19 éves vagyok, s most látom ezt először. A szüleim 50 és 54 évesek. Anyám egyáltalán nem netezik, apám meg vagy Facebook-ozik, vagy traktorokat nézeget.)

~Az emberek nem szeretik csak úgy kiadni a személyes adataikat.

~Nem biztos hogy mindenki bármikor ki tudná tölteni. (Én pl se CNP-t, se irányítószámot nem tudok fejből)

2020. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!