Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz rossz zsaru jo...

A fidesz rossz zsaru jo zsarut jatszik Lezer Janival? Mert ujabban mintha o lenne a jo zsaru Orban meg a rossz.

Figyelt kérdés
2020. febr. 20. 03:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A színház rendezője rájött, hogy az eddigi főszereplő már nem kap annyi tapsot és ezért egy másikat akar a színpadra küldeni - Lézer Mihály személyében.

A "darab" marad ugyanaz, meg a közönség is!

2020. febr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném, szerintem próbál távolt maradni a fősodrattól, hogy ha Orbán visszavonul/kiöregszik mint "új" arc jelenhessen meg a pártelnöki székért.

Ahogy pl. Merkelnek se igazán sikerült kinevelni egy új CDU elnököt, holott őt még Kohl protezsálta be úgy szerintem a Fideszben Orbán se igazán gondolkozik azon, hogy mi lesz majd utána.

2020. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez Lézer Jankó saját akciója, mint írják, már feni a fogát arra az esetre ha a vén farkas megbotlana...
2020. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!