Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi a valóságalapja annak,...

Mennyi a valóságalapja annak, hogy Gyurcsányék egy DK-s troll hadsereget alkalmaznak internetes fórumokon?

Figyelt kérdés

2020. febr. 21. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Á,nincs is ilyen,azért töröltetik az összes gyúrcsányt rossz szinben feltüntető kérdést/választ.
2020. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem sok. Lehet vannak ilyenek, de azoknak nem fizetnej, szimplán trollok akik DK-sok.


Itt is van pár troll aki büszkén vállalja, hogy ő DK érdekeltségű. Bennem ennek kapcsán merült fel az a kérdés, hogy pl itt is aki leáll vitázni fideszes, vajon nem-e fideszes képviselő?

2020. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
A reggeltől-estig itt dekkoló krumplis/drorbánviktormihályos/gyurcsánymosdató kérdezők/kommentelők nem elég valóságosak? :D
2020. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Inkább a meggyőződéses pártkatonák nyomatják a propagandát. Nem csak a dákónál, vagyis dékánál.
2020. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Komolyan,0-24 hogy van fenn valaki minden áldott nap?


Ezek biztos troll profilok amiket több troll(talán maga fletó is) használ.


Már csak az a kérdés hogy a moderátoroknak ez miért nem tünik fel?

2020. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Semennyi, aki alapból népszerű az nincs rászorulva kommenthuszárokra.
2020. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Azér vagyok 0%-ra lepontozva mert nincsenek is itt fletó trollok.
2020. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

#7

Inkább azért mert kicsit értelmetlen amit írsz. Az internetes troll hadsereg nem a gyakori kérdésekre vonatkozik, hanem az egész internetre, ez csak egy platform. Ez az egész úgy értendő, hogy kindenhol jelen vannak, facebook, insta, híroldalak, bármely kicsit is közösségi oldal, fóromok, blog és minden egyéb. Szóval most az hogy itt is van pl dk-s az nem azt jelenti hogy az egyből egy fizetett ember. Gondolom te fideszes vagy, mégse pénzel esetleg téged senki azért hogy itt szidd Gyurcsányt, vagy reklámozd a fideszt, szimplán csak te ebbe hiszel és megosztod a véleményed.



Viszont az itt pl szép meglátás lenne, hogy egy felhasználót használnak többen. Viszont inkább az is úgy nézhetne ki, hogy legyen pl 100 felhasználói fiók bejelentkezésre legyen pl Dk1 től Dk100ig. És pl legyen itt 300 fizetett ember aki ezekről belép és irogat, mikor melyikről. Akár névvel is, hogy látszódjon hogy nem 1 felhasználó írja a válaszokat, hanem hogy ennyi embet van azon a véleményen.

De ez csak itt helyileg működik. Amúgy meg rengeteg ember kellene névvel, arccal hogy ő ezen a véleményen van és mindenhova írkál ezzel húzva a statisztikát és népszerűsít.



De alapból sok értelme nem lenne. Ha fecó feltölt egy vidit vagy sajtóban mond valamit jóval több emberhez eljut és hitelesebb a dolog. Viszont fideszes részről hasznos dolog lenne ez a trollos dolog, mivel azt a látszatot keltené, hogy valóban rászolgált a 2/3os többségre. Emiatt is nem tudom, hogy akik itt irogatnak nem-e fizetettek. Mert nincs az az isten, hogy aki azt is kimagyarázza és el is hiszi, hogy az élelmiszer árak növekedése nem probléma, sőt még akár tovább is nőhetne, mert akkor is megfizethető lenne.

*Megtörtént az egyik fideszes hozzászólásban*

2020. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
#8 Itt is volt már olyan tapasztalatom amikor ugyanazon név alatt két totál különböző ember válaszolgatott néhány napos váltásban. Nem, nem dk-s volt, nem is fideszes, csak annyira más volt a stílusa meg még a politikai irányultsága is hogy azt nem csinálhatta ugyanaz az ember.
2020. febr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

#9

Soha nem lehet tudni. Lehet agyilag se volt minden oké. Vagy arra is van példa hogy párok 1 felhasználót használnak. Vagy lehet rosszul fogalmazott, nem fejtette ki mire gondol, fáradt volt vagy bármi.

Nálam is volt már olyan, hogy alig hittem el hogy én írtam, meg én se nagyon tudtam mire gondoltam akkor.

Meg volt olyan is mikor az egyikben tömören leírom a lényeget 0%. Kifejtem bőven, szájbarágósan 100%. Sokan nem is igazán értik, hogy pl egy állítás hogy jön oda, vagy hogyan kellene értelmezni. Most gondolom ez nem pont a te állításodra igaz, de álltalánosságokról beszélek, hogy van ilyen is.

2020. febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!