Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van arra valami értelmes...

Van arra valami értelmes magyarázat, hogy a magyar focira miért költenek millárdokat évente az államkasszából?

Figyelt kérdés

Az NB1 nézhetetlen, katasztrófa. A válogatott ugyanez.


Nyugaton piaci alapon működik a profi sport, ebben az országban miért nem?



2020. febr. 23. 10:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%

Ez a legnépszerűbb sport az országban.

Ha a curling vagy a gyeplabda lenne az amit a legtöbben szeretnek csinálni, nézni, akkor arra költenének ennyi pénzt és nem a focira. És ennek semmi köze ahhoz hogy jól vagy rosszul csinálják a sportolók.

2020. febr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Mert a sport pozitív hatással van a nemzeti öntudatra. Képzeld csak el mi lenne akkor, ha a magyar válogatott világszínvonalú lenne, világbajnokságokat szerveznének itten. Jönnének a pénzes turisták, és fizetnék a szállásokat, meg a magyar árakat. Ebből az államnak is komoly bevétele lenne, és a magyar gazdasághoz hozzátartozó intézményeknek is. Meg a foci arénakban remek koncerteket lehet tartani. Kenyeret és cirkuszt a népnek!
2020. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Mert az orbán focib*zi. De valójában senkit se érdekel, csak erőltetik.

Odaképzelnek valamit ami valójában nincs is ott. Ha nyer a magyar csapat megnyerte világot. Jah nem sehol semmi.

Tényleg mennyire fehérkeresztény heteroférfi dolog kisgatyás rohangáló férfiakat bámulni, de úgy mintha azon múlna az élete.

2020. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs normális magyarázat. Szerintem az angol példát kéne követni: amelyik sportban erősek, azt támogatják, amelyikben gyengébbek, azt csökkentett összeggel támogatják. Nálunk a focinál indokolt lenne egy erőteljes csökkentés a támogatások kapcsán.
2020. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Nincs értelmes magyarázat, mert aki miatt ez van, az már nem normális.

Legtöbbször több a kivezényelt rendőr a stadionokban mint a fizető néző!

Én régebben sokat jártam, aztán jött a vénaszkenner, és én azóta nem voltam, és már nem is megyek többet. Már a TV-ben sem nézem meg. Engem örökre "elvesztettek".

2020. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

ma 11:04

Engem soha nem érdekelt a foci, sőt, tesitanár foci őrült volt és meg is buktatott, mert én nem szerettem.

Jó pár barátom viszont szerette és járt szurkolni. Mára már ők sem járnak, mert amit a fociba tolnak a semmiért, teljesen elvette a kedvüket örökre a focitól.

2020. febr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 mindentudó99 ***** válasza:
Gondolom mert egyik másik létesítmény már omladozott. Életveszélyes volt . Egyszer rendbe kell tenni. Persze lehetett volna szerényebben is biztos.
2020. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Mert egy hatalomban levő elmebeteg bizonyos megnyilvánulásaira felesleges értelmes magyarázatot adni, amikor nincs.
2020. febr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%

Nos, kicsit kacagságos, amikor azok alkotnak ítéletet, akik kategórukusan kijelentik, hogy sem a helyszínen, sem a tv-ben nem nézik a focit, mivel nem érdekli őket! Ám, ennek ellenére képben vannak, hogy fociznak a focisták és hányan járnak ki a meccsekre!

Szerintem nem én vagyok tisztességtelenül összerakva!

2020. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

9 - ha tudnál olvasni: oda írtam, hogy régen sokat jártam, jártunk meccsre, még anno a nejemet is elvittem!

Mára valóban nem érdekel, totálisan hidegen hagy! És nálam/nálunk a listázás volt az első lépés.

Igen, látom az összefoglalókban, sporthírekben, hogy név szerint ismerik egymást a szurkolók... és a rendőrök is.

A dohányzásról is le tudtam (évekkel ezelőtt) szokni, de azért képben vagyok a dohány árakat illetően...

Ép elméjű ember nem tapsol, nem tapsolhat ennek a sz@rnak, amit egyesek labdarúgásnak becéznek ebben az országban! Ahogy meg kilopják a pénzt erre, az a pofátlanság csúcsra járatása!

Tehát: nincs értelmes magyarázat! Értelmes nincs.

2020. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!