Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti szeretitek a Hír TV-n...

Ti szeretitek a Hír TV-n látható Bayer show műsort?

Figyelt kérdés
Én például igen. Nemzeti érzelmű, keresztény értékeket védő műsor. Akinek nem tetszik, az mit kifogásol rajta? A műsor teljesen rendben, görbe tükröt tart a hazai liberósoknak, és mindenki számára érthető módon közvetíti a kormánypártok álláspontját is. Vagy Bayer stílusával van baj? OK, olykor kissé eltúlozza, de mint mindenki másnak neki is nyilván okkal nyílik ki a bicska a zsebében az ellenzék felelőtlen, bárgyú viselkedése meg az Unióból indított megalapozatlan támadások miatt. Vagy a személye nem tetszik? Azt sem értettem, mikor már előtte is oly sokan kaptak lovagkeresztet, mégis visszaadták néhányan, akkor csak ő nem érdemelte meg?
2020. febr. 23. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Én szeretem. Nyilván ha nem néznék sokan nem lenne. Olyan összefüggésekere világít rá, ami egy hétköznapi embernek eszébe sem jutna, mivel mi nem bújjuk a híreket. A külföldi liberális háttérhatalomnak komoly tervei vannak hazánkkal is. Ezek lépéseire derít fényt Bayern
2020. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon nem, de a kérdés feltevés provokatív jellegéből adódóan eltekintenék a téma részletes kifejtésétől.
2020. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Szeretem. Egy polgári értekrendű műsör, ami az értelmiségnek szól.


(Na jó, csak vicceltem.)

2020. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Soros.
2020. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

"A műsor teljesen rendben, görbe tükröt tart a hazai liberósoknak"


Hát, nem tudom. Inkább arra világít rá, hogy mennyire tele van az ország gyűlölködő tahókkal.

2020. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Büszkén mondom hogy még soha, egyetlen műsort sem néztem a Hír TV-n!


Amelyik csatorna egy ilyen hulladékot a képernyőre enged, az nem fér bele az érdeklődési körömbe.

2020. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Remélem a kérdező csak Troll....
2020. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
A gyűlölködésre, pökhendiségre és uszításra éhes szervilis prolikat kielégíti a Fideszes megmondóemberek között is undorítóan tapló Bayerzsolt. Végül is bizonyos szempontból zseniális, nem? :D
2020. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A kérdés nem troll és nem provokáció. Én így gondolom. Vállaltam a véleményem, és sejtettem, hogy ilyen válaszok jönnek. Nincs ezzel bajom. Csak arra kértem választ, hogy miben rosszabb Bayer, mint más műsorvezető. Mondjuk Fiala.
2020. febr. 23. 19:51
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem nézem, sőt Bayernél mindig átkapcsolok valami másra. Szánalmas, hogy valaki ötvenvalahány éves korára sem volt képes pöszeség nélkül megtanulni beszélni és ugyan tudjuk, hogy a beszédhibás emberek előszeretettel szeretnek tetszelegni olyan helyeken, ahol tisztán kellene beszélni, de alapból nem értem, hogyan vehették fel tanárszakra (nálunk annak idején még ez a felvételi alkalmasság megítélésének lényeges eleme volt a tiszta szövegmondási képesség. Ha a kormánypártok "álláspontját" közvetíti, már akkor is félrevezető, hiszen nincs odaírva a Hír tv-re, hogy ez kormányálláspont tv, azaz egyoldalú tv. Az ország népe nem arra kíváncsi, hogy a kormánynak mi az álláspontja, hanem arra, hogy mi jó a népnek. Érdekes módon a személyes vagyongyarapodás, harácsolás és hasonló téma csak az ellenzékkel kapcsolatban merül fel, a saját szennyes megemlítésre sem kerül, mintha nem is létezne, csak egyoldalú pocskondiázás megy, így a tárgyilagosság hiánya nagyon szembetűnő már rövid idő után is.
2020. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!