Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülnétek, ha Gyurcsány...

Örülnétek, ha Gyurcsány Ferenc bejelentené, hogy célja választást nyerni és ezért addig fog harcolni amíg nem sikerül?

Figyelt kérdés
2020. febr. 26. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Egyből jó sok ellenséget szerezne magának.

2020. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

De hiszen 2010 óta erről van szó. Ezért lépett ki az mszp-ből és hozott létre saját pártot, mert az mszp-vel nem látta úgy hogy győzni lehetne. A pártja ezért indult minden választáson.

Tényleg az kell neked hogy kiálljon és újra meg újra elmondja hogy a kormányváltás azt jelentené hogy meg akarják nyerni a választásokat és hogy azért politikus, azért fizet százmilliókat a pártjának és azért lett a felesége si politikus mert azért harcolnak hogy ez megtörténjen - és ne más jusson kormányra hanem ők?

Komolyan nem értem. Mi 2010 óta folyamatosan mondjuk nektek hogy gyurcsány ezt akarja.

2020. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Remélem, visszajön az euró és dollár árfolyam. Egy svájci frank 320 ft. Nevetséges.

Egy csapat gazdasági hülye vezeti az országot.

2020. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Andizsuzsi ***** válasza:
84%
Nem ez a célja az összes pártnak?
2020. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem arról volt szó, hogy nem akar már kormányra kerülni? Ilyet mondott úgy rémlik. Ez esetben akkor ismét nem mondott igazat. Ki gondolta volna.... :)
2020. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hirtelen megvilágosodna előttem minden. Megérteném, hogy miért alapított pártot és volt aktív politikai szereplő ennyi éven keresztül.
2020. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, és legalább 90 éves koráig politizáljon...😁😁
2020. febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Andizsuzsi ***** válasza:

"Nem arról volt szó, hogy nem akar már kormányra kerülni? Ilyet mondott úgy rémlik. Ez esetben akkor ismét nem mondott igazat. Ki gondolta volna.... :)"


Tudom, hogy nem vagyok népszerű, amikor a Gyurcsányt 'védem', de a kettő nem ugyan azt jelenti. Attól, hogy a pártja megnyeri a választásokat, nem neki kell a miniszterelnöknek lennie. Saját magáról beszélt, nem a pártjáról.

2020. febr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy nem vagyok népszerű, amikor a Gyurcsányt 'védem', de a kettő nem ugyan azt jelenti. Attól, hogy a pártja megnyeri a választásokat, nem neki kell a miniszterelnöknek lennie. Saját magáról beszélt, nem a pártjáról."


Persze, csak elég valószínűtlen, hogy odatolnának bárki olyat. Max. Dobrevet maga helyett.

Szóval fenntartom még mindig az előzőt, és nyilván nem jelenti azt automatikusan, de nem is zárja ki a kettő egymást.

2020. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2020. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!