Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter a Jobbik elnöke...

Jakab Péter a Jobbik elnöke Indexnek adott interjújában elmondta, ha olyan közös lista lesz amin rajta van Gyurcsány: azzal a szélsőséges Mi Hazánk kamupárt elérheti 2022-ben az 5%-ot. Gyurcsány azt akarja hogy a szélsőjobb bekerüljön a parlamentbe?

Figyelt kérdés

[link]

A ellenzéki szavazók nagy része is utálja Gyurcsányt, ígyha közös listára kerül, félő hogy az ellenzéki szavazók egy jelentős része olyan pártra szavazna - aki külön indul Gyurcsánytól - akár kamupártokra vagy a szélsőségesekre is.

Gyurcsány meg merné ezt lépni, hogy miatta a Toroczkai-féle bohócbrigád, akik éppen a Trianoni békeszerződés felmondását (!!!) kezdeményezik 2022-ben parlamenti képviselethez jusson?



2020. márc. 2. 10:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%

Gyurcsányt utálják az ellenzéki szavazók?

Akkor Jakap Péter 5 százalékos Jobbikát szeretik? :D

2020. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Az ellenzék egy vicc. Nem szeretem a Fideszt de jelenleg ők képviselik a nemzeti érdekeket.
2020. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Egyetértek Jakabbal. Ha egyetlen lista lenne csak akkor, én vagy a Fideszre, vagy a Mi Hazánkra szavaznék. Semmilyen körülmények között nem tudok olyan listát támogatni amin szerepelnek bukott baloldali poliktusok. Nem, nem vagyok Fideszes a legkevésbé sem.
2020. márc. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Még mindig minden katasztrófáért a gyúúúúrcsán a hibás? :DDD
2020. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Én sem vagyok Fidesz szavazó, de nem támogatnék egy olyan közös listát, ahol a DK , MSZP, Jobbik és a Momentum együtt szerepelne. Akkor nem szavazok rájuk, inkább otthon maradok.
2020. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Á nem fideszesek akik inkább látnák hatalmon továbbra is a Fideszt, mint hogy egy technikai összefogásra szavazzanak! Elhittük persze, nyugodjatok meg! :D
2020. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Pontosan az ilyen kommentek erősítenek meg abban, hogy ne szavazzak egy ilyen listára. Illetve pontosan ez a vak hozzállás fogja további 20évig Orbánt hatalmon tartani.
2020. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogok olyan pártra szavazni, amelyik esélyt ad arra, hogy Gyurcsány kerüljön újra hatalomra.

Az, hogy a DK hatalomra kerülése esetén "bizonyára" nem fog kormányzati posztot vállalni, az ő esetében semmit sem jelent.

2020. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Megértettük, hogy nem szavaztok Gyurcsányra kedves fideszesek, nem is vártuk, hogy így tesztek őszintén szólva! :D
2020. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

"Nem szeretem a Fideszt de jelenleg ők képviselik a nemzeti érdekeket."


Jól benyaltál nekik - így, hogy "nem szereted"!

Mi lenne, ha szeretnéd?

:))))

2020. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!