Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ide Magyarországba is...

Ha ide Magyarországba is betör a koronavírus akkor itt is kiengedik a rabokat mint iránba?

Figyelt kérdés

Iránba 54 ezer!!! rabot engedett szabadon az állam hogy megakadályozza a vírus terjedését a zsúfolt börtönökben.


Link: [link]



Ha magyarországra is elér a gyilkos vírus akkor kiengedik a rabokat a túlzsúfolt börtönökből hogy a börtönőröket kivezényeljék máshova?


Itt is lehetséges ilyen?



2020. márc. 3. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Koronavírus nem létezik, tehát be sem törhet sehová.
2020. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Koronavírus is ugyanolyan hazugság mint a migráció. Nem érinti Magyarországot, akkor nem is létezik. Az az igazi probléma, ami érint minket. Például hogy Orbán szereti a pörköltet.
2020. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Meg szeret lopni.
2020. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Főleg az ellenzéki szavazók adójából. Aham.
2020. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Az igazi bűnözők már így is szabadlábon vannak, sőt, kormányon. Nem mindegy?
2020. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha az olaszoknál nem engedték ki akkor szerintem itt sem tennék..... Legalább is én nem hallottam róla.
2020. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Már kiengedtek mindenkit az OPNI-ból. Mi kell még? A böriből is engedjenek ki mindenkit? Hát a lónak a f*át
2020. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

#7 "Már kiengedtek mindenkit az OPNI-ból."

Így van, és folyton ilyeneket kérdeznek mint ez a kérdés is.

2020. márc. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Sehol sem engedték ki a rabokat (sem Kínában, sem Koreában, sem Olaszországban stb.). Iránban sem elsősorban a koronavírus miatt tették, hanem egyfajta "hangulatjavító" politikai manőverként, bár szerintem erősen kétélű fegyver.
2020. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják. Azt fogják mondani, hogy szerencsétek van, hogy nem kell kimennetek a társadalomba, ahol járvány van.
2020. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!