Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most lennének a választások...

Ha most lennének a választások akkor elsöprő győzelemmel nyerne a Fidesz a migránskrízis miatt?

Figyelt kérdés
Ez arra utal, hogy az ellenzéki pártok nem lennének ilyen határozottak a határvédelemben?
2020. márc. 7. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemcsak a migránskrízis miatt nyerne, de amiatt is.
2020. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Mivel megbundázzák a választásokat, nyerne. Amúgy meg én nem ismerek egyetlen fideszest sem, mindenki rühelli őket.
2020. márc. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
" Amúgy meg én nem ismerek egyetlen fideszest sem, mindenki rühelli őket." én meg egyetlen ellenzékit se ismerek, nem is értem, hogy juthatott be eaz ellenzéki pártoka paralemtzben
2020. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Tízből nyolc ember utálja őket, mint a ....t!

Ha nyernek, az azt jelenti, hogy megint csaltak.

2020. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Tízből nyolc ember utálja őket, mint a ....t!" Ezt az állítást alátudnád valamivel támszatani? Mindne közvéleménykutatónál 50 százalék körül áll a fidesz, ez nem bizonyítja, hogy 10böl 8 emmber utálje öket
2020. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Számomra csak a Fidesz.
2020. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előzőeknek.

Rákosinak is alig sikerült elcsalnia a választásokat.

Pedig mögötte ott volt egy szovjetunio is.

Nem hiszem, hogy pont Orbánnak meg sikerül. Egy elvileg okosabb, fejlettebb országban.

2020. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!