Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hogy élitek meg a koronavír...

Ti hogy élitek meg a koronavírus miatt kialakult helyzetet? (Nem a döntésekről vagy a világban kialakult helyzetről kérdezem a véleményeteket)

Figyelt kérdés

Egész pontosan arra vagyok kíváncsi, hogy a ti életeteket jelenleg mennyiben befolyásolja.

Mi változott?

Munkahely, magánélet, szórakozás, utazás, bevásárlás, bármi jöhet, de személyes tapasztalat érdekel.

Szóval itt most nem véleményeket várok a kialakult helyzetről meg a politikáról, hanem hogy milyen nehézségekbe ütközik a mindennapi életetek.

Vagy épp ellenkezőleg, lett-e, ami most lett egyszerűbb?



2020. márc. 13. 18:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes volt ma a bevásárlás hét végére. Liszt, hús, élesztő egy szem sem a Sparban. A hentesnél a választék húsos csont meg disznóköröm. Körömpörkölt lesz holnap!

/semmi bajom vele, múlt héten azt terveztem, de nem volt köröm/

2020. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Komoly... akkor újraindult a boltok kifosztása?

Én voltam tegnap egy Reálban, de volt minden.

2020. márc. 14. 12:54
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem annyit, hogy már nincs kedvem sehova sem bemenni, mert mindenhol erőltetik ezt a szájba baśżott maszkot. El vagyok képedve, hogy ez a legfontosabb, mindenhol.
2020. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön ez a dolog! Részemről maradhatna a világ végéig. Vegre nem rángatnak fölösleges és unalmas találkozókra, meetingekre, nem kell egész nap a kollegáim pofáját bámulni, meg jópofizni velük, hanem a családdal lehetek egész nap. Nem kell napi több órát utazással töltenem. Akkor megyek a saját WC-re gondolkodni, amikor akarok, akkor ebédelek normális kaját, amikor akarok. Sokkal több időm van mindenre. Nekem nagyon kényelmes!

Szerencsére nagy kert van a házhoz, van mozgási lehetőség is, friss levegő. Mekkora királyság már a saját árnyekos teraszomon a napozószékben ülve dolgozni!

A gyerekek élvezik, hogy mindenki itthon van, és együtt lehetünk.

Mindent házhoz rendelek.

Csak akkor látok másokat, ha én akarom, nem toppan be a szomszéd néni, hogy menjek a nyugdíjas táncklubba.

Sütök, főzök, filmezek, játszom. Ezekre irodai munka mellett nincs idő.

Örülnék, ha a vírushelyzet megszűnne, de valami indokot ki kell még találnom, hogy mi így maradjunk forever!

2021. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!