Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 352 forint az Euro! És zuhan,...

352 forint az Euro! És zuhan, és zuhan, és zuhan! Meddig gyengülhet még a forint? A DK-nak igaza volt?

Figyelt kérdés
A DK egy-két hónappal ezelőtt, az Euro azonnali bevezetését követelte. De nem hallgattak rájuk, jó hülye Fideszbérencek módjára. Most jó nagy szarban vagyunk. Ha így haladunk WC guriga lesz a forint. Akkor legalább nem kell a boltba verekedni a klotyó papírért, ott lesz az ATM.
2020. márc. 18. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Mi magyarok erre adtunk felhatalmazást.
2020. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap 360-ról beszéltek, hogy akár addig is mehet...
2020. márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%
Az első fidesz kormány idején elérhető közelségbe került az euro bevezetése, ez pont a DK vezetőjének országpusztítása idején látótávolságon kívülre került. Most meg erre a kis időre már minek.
2020. márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Igen, és az eurót csak úgy be lehet vezetni önhatalmúlag, mer a kecskedéká aszonta. Tényleg ennyi eszed van
2020. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet naiv vagyok, de őszintén én bíztam benne, hogy az MNB mai bejelentése megfordítja, vagy legalább lassítja a forint gyengülését.
2020. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Alapból a kétezres évek elején terveztük az Euro bevezetését, csak a Gyurcsány költségvetéshamisítással teljesen elvágta a lehetőséget, hogy Euronk legyen. Úgyhogy nagyon jó, hogy ilyenkor jut eszébe pofázni. Amúgy se 2 hónap, amíg átáll az ország az Eurora, úgyhogy nem tudom ezt hogy gondoltad kérdező, de látszik, hogy fogalmad sincs, hogy miről beszélsz.
2020. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem vezetném be az eurót, hanem inkább a forinttal kezdenék valamit.
2020. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

ma 13:58


es az orszagpusztito mocskok utan 10 evvel persze sokkal kozelebb kerult...

2020. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Látom nehéz felfogni, hogy a gyenge Forint öszségében jót tesz a magyar gazdaságnak. A Korona Virus leküzése után Segíteni a munkanélküliségi helyzetem, hiszen a multi érdekelt abban, hogy olcsó munkaerőt szerezzen, és az olcsó valutában fizetett jövedelem ennek a kívánalomnak tökéletesen megfelel.plusz húzza az exportot, többet érnek az uniós támogatások, de a hazautalt devizát is kedvezőbben lehet átválta. Plusza koronirus leküzdése után olcsóbb lesza küldödlieknek Magyarostuágra jönni, amivele setleg többen jönnenek, amitöl talpra tud majd állni a turisztikai szektor.
2020. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 csődbemennek a kisebb helyi vállalkozások, óriási munkanélküliség lesz. És akkor azzal vigasztalod a csőcseléket, hogy lesz egy maréknyi ember, akit olcsón dolgoztathatnak a multik. Nem látom, hogy ez miért jó nekünk.
2020. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!