Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az normális, hogy így veszélyh...

Az normális, hogy így veszélyhelyzetkor még több nő áll be prostinak mint általában?

Figyelt kérdés
A minap fellapoztam néhány ilyen szextárskereső oldalt, mert miért ne, elvégre még fiatalember vagyok, és szokatlanul sok lány hirdeti most magát, az átlag mennyiségnél jóval több.. Lehet, hogy ez afféle félelmi reakció a járvány miatt, hogy így akarjak sokan bebiztosítani magukat anyagilag?

2020. márc. 19. 15:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Bár, szerintem ez nagyon rossz ötlet így járvány idején, mert így fokozzák a fertőzés veszélyt is, de a pénz sajnos nagy úr..
2020. márc. 19. 15:10
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

A Rosszlányokat nézem most és ott pont csökkent a szám.

Amúgy igen, a gazdasági összeomlásokkor szokott történni ilyen. Hallottam eseteket, hogy tavaly Venezuelában kajáért és gyógyszerért is kaphattál volna nőt. Talán még ma is ez van, pláne, hogy megint elkezdett zuhanni a kőolaj ára.

2020. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2-esnek köszönöm az őszinte és korrekt választ.


Amúgy eléggé lehangoló, hogy egy ilyen, társadalmilag igen fontos kérdésre csak egyetlen válasz érkezett 3 nap alatt...


Ilyen helyzetben szerintem túl kellene lépni kicsit a polkorrektségen és belátni, hogy ez egy valós probléma, ami igen sok embert érint idehaza és attól, hogy nem ebszélünk róla még nagyon is létezik, de sajnos mindenki struccpolitikát folytat.

2020. márc. 22. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!