Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik Orbán Viktor minisztereln...

Akik Orbán Viktor miniszterelnök intézkedéseit kritizálják (inkább a pénzügyire gondolok), jól gondolom hogy ugyanúgy igénybe veszik azokat?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Egy fillér hitelem sincs, nem vagyok taxis, vendéglős stb., szóval nem.
2020. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Még nem jött ki a hitelmonatóriumról minden részlet, de ha igaz a sejtésem, hogy a moratórium ideje alatt is kamatozik majd a tőketartozás, akkor biztos nem fogok élni vele, törlesztek tovább.


A többiről nincs különösebb véleményem, elfogadtam, aszerint intézem dolgaimat.

2020. márc. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

A szálloda ipar kedvezményei, elsősorban Mészáros úrnak kedvez.


A lakossági hitel felfüggesztés kérdőjeles, mert a bankok még tájékoztatni se tudnak, mi lesz.

A Taxis -oknál a KATA -s, tehát egyéniben nyomják azoknak kedvez, elég kevés van, legtöbb helyen taxi társaságok vannak.

Ezt nem is igazán értem, miért csak a Taxisok.

2020. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kritizálom, de a megtakarításaim elinflálja az biztos.

Ezen túl gondolni sem fogok az állampapírra, veszek majd eurót, Vagy euró alapú állampapírt, úgyis kitették vagyunk az euró zónának.

2020. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem üzemeltetek játékkaszinot. Nem a turizmus a fedöfoglalkozásom (nem vagyok Rachel). Szoval nem tudom igénybe venni:-(
2020. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Sőt, még Doktor Viktor Mihály Pénzét (forint) is használják ezek az aljas, hálátlan lypsyk!!!
2020. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok cégnek lizing hitelei vannak...azokról vhogy nem -beszélt..mert az több pénz;)
2020. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!