Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferencnek igaza van...

Gyurcsány Ferencnek igaza van hogy Orbán Viktor nem ura a kialakult helyzetnek?

Figyelt kérdés

[link]

Most nézegettem a hét híreit aztán megtaláltam ezt. Gyurcsány jobban kezelte a 2008 as válságot? Meg Gyurcsány mostani helyzetet jobban kezelné?



2020. márc. 20. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Ferkóbabának mindig igaza van. Ő már csak tudja.
2020. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja meg annyi hogy szerintem nem neki kellene ezeket posztolnia mert nagyon gáz... Ez kb olyan mint mikor azt írta facebookon hogy 2018 év végi tüntetésen brutális volt Orbán Viktor rendőrsége. Inkább nézzen a tükörbe elsőnek.
2020. márc. 20. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

1. Gyurcsány nem kezelte a 2008-as válságot, azt Bajnai kezelte , és jobban, mert akkor még nem volt ennyire lerohadva sem a gazdaság, sem az egészségügy.

De: lehet, hogy a Fidesz nem jól kezeli, lehetne jobban is

kezelni, csak ez nem olyan egyszerű. Egyszerre kell kezelni a járványt és a válságot is. Mindkettőt nagyban befolyásolják a külföldi állapotok is. Ezt nem könnyű kivédeni.

2020. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 ja igaz bajnai kezelte. Meg szerintem Gyurcsány Ferenc nézzen tükörbe mielőtt hőbörög.
2020. márc. 20. 16:32
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
A kialakult helyzetet a vírus uralja.
2020. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy Orbán nem igazán ura a helyzetnek, azt Gyurcsány nélkül is mindenki a saját bőrén tapasztalja! Gyurcsány nem találta fel a spanyol viaszt; ő sem különb Orbántól! És he azt sértésnek veszi, jól teszi!
2020. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Gyurcsány az maga mondta hogy hazudik mindig akkor most mért mondana igazat.
2020. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a Fidesz nem a legjobban kezeli mert lehetne jobban is. De Gyurcsány sem volt jobb neki más segített és az ország is jobb helyzetbe volt.
2020. márc. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!