Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Kormány mit fog tenni...

A Kormány mit fog tenni azokkal, akik most elvesztették a munkájukat?

Figyelt kérdés

Mivel a munkahelyek száma nyilván csökkenni fog, valamit tenni kell majd.


Van rá esély, hogy bevezetik a feltétel nélküli alapjövedelmet, aminek az értékét mindig a kenyérhez kötik(Cserébe nyilván jegyrendszer lenne)?


Vagy hagyni fogják, hogy végül éhséglázadás törjön ki?



2020. márc. 21. 02:47
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Miről beszélsz? Éhséglázadás? D. Csak a felesleges munkakörök szűnnek meg. Műkörmös, kocsmáros, éttermes. El lehet menni hasznos munkát végezni.
2020. márc. 21. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Alapjuttatás mindenkinek. Êtelt, tisztìtószert, gyógyszer. Ha kell, mint a háborúk alatt, vényre.


Fedélt mindenki feje fölé, a hajléktalanokat az üresen álló házakban elszállásolni.


Mindenki maradjon otthon.


Hülyeséget mint a lakbér, hitel, számlák befagyasztani.


Nem menni kórházba csak ha abszolúte haldoklasz. Ha kapsz levegőt akkor még jó.


Előbb utóbb le fognak betegedni a kórházi takarítók, boltosok, futárok, élelmiszer ipari dogozók. Lehet be leszel hívva kapálni vagy árut tölteni. Átvesszük a helyüket ameddig bírjuk, lem fog leesni a karikagyűrű az ujjunkról.


Mindenki viselkedjen ember módjára, különben állatként fogunk megdögleni.


Én élni akarok. Ti is?

2020. márc. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Ex(?) éttermi dolgozó vagyok


A vendéglátósok élelmiszer higéniás képzésen átesett szakemberek akik most tanítják a népeket higénikusan főzni. Én tudom hogyan kell berendezni hűtőt úgy hogy minden csíramentes legyen.


Stock rotation is megy, tudom mit mikor kell megfőzni, hogy semmi ne romoljon meg, lehető legkevesebb menjen a kukába és kb semmiből is tudok ízleteset főzni.


Tudom mik a rizikós ételek, pl nyers csirke, darált hús, főtt rizs és ezeket tudom kezelni hogy aki eszik belőle ne legyen ételmérgezéses.


Tudom hogy kell 20-50 főt megetetni ha kell.


Ha elakadsz, szólj 😉

2020. márc. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem hinném, hogy bevezetnék emiatt a felt.nélk. aj.-t. Megnövelik a közmunka lehetőségének a számát, és el is rendezik. Vagy kialakítanak egy még nagyobb olyan stílusú rendszert, ami Dél-Amerikában van.
2020. márc. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Munkanélküli segély, közmunka, meg majd a hiteledet se kell fizetni a következő kilenc hónapban.


Éhséglázadás? LOL ember, próbálkozhatsz vele, legalább becsuknak és az étkeztetésed biztosított lesz a börtönben.

2020. márc. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerinted érdekel valakit is? Aki eddig megszedte magát az már sz@rik a többi emberre.
2020. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!