Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék évek óta harsogja,...

Az ellenzék évek óta harsogja, hogy diktatúra van, itt az ideje, hogy tényleg keményen fellépjen az ellenzéki uszítókkal szemben a kormány?

Figyelt kérdés

Ha meg lesz a 4/5 akkor itt lenne az ideje kicsit rendbe szedni az ellenzéki uszítókat akik eddig azzal jöttek, hogy diktatúra van meg nincs szólásszabadság miközben O1G-zték a miniszterelnököt és közben folyamat szídták a kormányt hazug vádakkal felelősségre vonás nélkül.


Itt az ideje változtatni ezen?


2020. márc. 21. 13:30
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

#1 Igen, azért tett az utóbbi 10 évben olyan lépéseket a magyarok felé amit még senki azelőtt.


Béremelések, adó csökkentés, rezsi csökkentés, családtámogatás és még sorolhatnám naphosszat.

2020. márc. 21. 13:33
 2/19 anonim ***** válasza:
22%

mentelmi jog, közszereplők

ezért hazudozhatnak vég nélkül

2020. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Ha meg lesz a 4/5 akkor lesz igazán diktatúra...

Akkor én emigrálok olaszokhoz.

2020. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#4 Úgy legyen!
2020. márc. 21. 13:34
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Én is emigrálnék, attól parázok, hogy lezár mindent, és nem lehet menni sehova. Aki meg megy, az golyót kap. :(
2020. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Szívd ki az O1G vezéredet agyhalott fidesz birka
2020. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha egyszer eljön ennek az ideje, az csak annyit jelent majd, hogy végig igazunk volt. Szóval csak hajrá, én biztos vagyok benne, hogy ki fogja húzni a rövidebbet.
2020. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Alex Fly ***** válasza:
88%
Tehár úgy gondolod hogy nem elég az eddigi diktatúra, magasabb szintre kell emelni és végleg elhallgattatni azokat, akik szót emelnek ez ellen? Ez is csak egy diktatúrában juthat bárkinek az eszébe...
2020. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%
szót emelnek? ajtónak nekirohanással?
2020. márc. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd, hogy ezt majd hagyná a nemzetközi vélemény..... Szerinted Brüsszelnek, Berlinnek vagy Washingtonnak szüksége lenne egy diktatúrára a védelmi rendszere szélén?? Nem a magyarok fogják elzavarni amúgy a kormányt, hanem a világpolitikai változások. A Habsburgokat sem mi, hanem Trianon zavarta el, Horthyt a németek, őket az oroszok, a ruszkikat meg a hidegháború vége.
2020. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!