Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar az büszke nép?

A magyar az büszke nép?

Figyelt kérdés
A történelmére,kultúrájára stb. ilyesmikre gondolok, tehát büszke-e alapvetően a magyarságára.Te büszke vagy?

2020. márc. 22. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem.
2020. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
ma már nem
2020. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Hiába büszke, ha szolgalelkű és ostoba az itt élők jelentős része....

Amúgy nem, már nem vagyok az, sajnos.

2020. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Büszkeség és balítélet
2020. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
A magyar az amolyan büszke nép, amelyik büszkén hajt fel az autópályára, szemben a forgalommal, aztán büszkén hasít előre padlógázzal, egészen addig, míg szembe nem jön az első kamion.
2020. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom én büszke vagyok hogy magyar lehetek. De szerintem az a legbüszkébb arra hogy magyar, aki nap mint nap küzd azért hogy magyar lehessen. Hogy magyarnak ismerjék el. Az anyaországban könnyű magyarnak lenni ezért is van sok kismagyarkodó, de ha valaki körülnéz egy kicsit külhonban, ami nem nehéz mert Magyarország az egyetlen ország ami saját magával határos, akkor megtapasztalja hogy sokan mennyire elvannak nyomva, viszont mennyire büszkék arra hogy magyarok lehetnek! Engem ez erősít meg.
2020. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
Még csak annyi hogy szerintem azért is kellene büszkének lenni hogy magyarok vagyunk, mert ez a nemzet olyan dolgokon ment át, amelyeken más nem tudott átmenni. És egységes tudott maradni, meg tudott maradni és valamicskét talán fejlődni is tudott! Kevés ország adott annyit a világnak, mint a magyarok!
2020. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

#8

Minden nép rengeteget szenvedett, csak mivel fogalmad sincs más népek történelméről, így azt hiszed, hogy Magyarország a világ közepe.

2020. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Én azt nem állítottam hogy más népek nem szenvedtek! Nem állítottam hogy Magyarország a világ közepe. De még is sokat köszönhetünk neki. Ezt be kell látni, egy népet sem szabad lebecsülni. És nem azért mert sérthetetlen lenne. Nyilván mindenki a sajátjára a legbüszkébb!
2020. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Értelmetlen kérdés mivel nem választás kérdése a dolog. Inkább max annyi, hogy miként fogod fel, bár alapból sok helyen jobb ha az ember meg sem szólal magyarul, inkább német, angol, máskülönben rögtön nem néznek rá jól, valami rejtélyes oknál fogva.
2020. márc. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!