Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Orbán és...

Mi a véleményetek a Orbán és Hitler című youtube videóról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=lnpB6ceXBTI


Szerintem eléggé elgondolkodtató.



2020. márc. 24. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Én abban hiszek abban, hogy ha minden ember becsülettel dolgozik, segíti az embertársait, együttműködik és nem széthúz, akkor boldogolhat az életben ő is, a családja is és hazája is. Szeretem a természetet és az állatokat, fontos a környezetvédelem, az állatkínzás megszüntetése, az állatok életének tiszteletben tartása, fontos a testmozgás. Hitler ugyanezeket vallotta, számtalan beszédjében emlegeti ezeket.

Ergo ha beállnék egy ilyen pódium mögé beszélni, én is olyan lennék mint Hitler. Szerintem ez is elég elgondolkodtató. Félek is magamtól.

2020. márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos gyűlöletkeltés.
2020. ápr. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Orbánnak vannak hibái, nem is kevés, de nem kellene ilyen párhuzamot húzni, mert ezzel az ellenzéket járatják le, ami ugye kontraproduktív. Amúgy Netanjahu miniszterelnökkel és Slomó rabbival is együttműködik a miniszterelnök Úr.
2020. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

birom, h itt lepontoznak, csak mert mas a velemenye vkinek. Komcsi banda...

A kerdezo VELEMENYT kerdez. Az elottem hozzaszolo elmondta az ovet, erre lepontozzak. Ha ne adj isten hatalmat kapnatok, mi lenne? Aki mashogy gondolkodik, az menne a gulagra? Hanyok toletek -_-

2020. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!