Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Momentum, úgy...

Szerintetek a Momentum, úgy ahogy van kirakat emberek társasága?

Figyelt kérdés
Ti komolyan veszitek őket, vagy ugyanolyan mint a többi párt, hogy ameddig nem kerülnek a nagy székbe addig ígérnek mindenfélét, aztán, ahogy meglesz a hatalom ugyanúgy, nem foglalkoznak a magyar emberekkel? Nekem ismerősöm egyik pártot se támogatja, de a momentumot valahogy különösen nem bírja.

2020. márc. 25. 21:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Én teljesen komolyan veszem őket hisz a Fidesz áll mögöttük!
2020. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Ennél azért komolyabb a kártékonyságuk. Lsd. ahogy a képviselőik nem mentek karanténba, vagy a szájmaszkos ügyben résztvevők. A Feketegyőr ostoba-beképzelt nyilatkozatai, stb.
2020. márc. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
jussanak be a parlamentbe, majd az ottani munkájuk alapján eldöntöm majd mi legyen velük.
2020. márc. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Neurotech ***** válasza:
0%
A momentum megígérte, hogy ha lesz hatalmuk rászabadítják a ligetvédőket a Borsodi fatolvajokra. Az mondjuk nemrossz. Bár a zsidóolimpiát nem sikerült megállítaniuk (az orruk előtt vezényelték le végül) van bennük fantázia. Kicsit balekok de nah.
2020. márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de az ATV alsó sávjában kb. 4 napja olvasom folyamatosan, hogy Cseh Katalin önkéntes orvosnak jelentkezett. Ez mind szép, de ennyire fontos? :)
2020. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettem észre, hogy nagyon ígérgettek volna.

Mármint értelmes dolgot.

2020. márc. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kalapács, bejutottak a parlamentbe, az Eu-ba. Annak alapján nem tudod eldönteni, hogy mit csinálnának itthon? + a Feketegyőr előadásai alapján? + a momentumos karanténkerülők alapján?
2020. márc. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%

5

A Cseh eddigi megnyilvánulásai alapján szerinted segítőszándékból jelentkezett?


A fehér köpenyére azt mondja, hogy eltűnt költözéskor, a plecsnijét meg valami bútor mögül porosan szedte elő, AZT NYILATKOZTA.

Vajon az esküjét hol keresné, emlékezne rá?


Szerintem menjen önkéntes orvosnak Brüsszelbe, oda való.

2020. márc. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Lsd. ahogy a képviselőik nem mentek karanténba, "


csúsztatsz: 1 db azaz EGY db momentum által támogatott képviselő nem ment karanténba

miközben az ürge felelőtlen volt, furcsa ezt mondani a vérfideszes rektor tükrében, aki MŰTÖTT betegen és a haverja a szegedi ogy-képviselő, aki a karanténból kiment a parlamentbe...

2020. márc. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom őket besorolni, hova tartoznak, mit szeretnének, stb.
2020. márc. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!