Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jön mindenki a kormánymé...

Miért jön mindenki a kormánymédia agymosásával?

Figyelt kérdés

A hírportálok közül 10 ből 9 fullba nyomja az ellenzékiséget, ehhez képest a kormánymédia csatornáin rendszerint szólalnak fel ellenzéki politikusok.


Konkrétan én voltam legjobban meglepve, amikor leültem két év után a TV elé várva hogy valami ocsmány szart akarnak majd lenyeletni velem, mert hát ha az ellenzéki hírportálok minősíthetetlenek, az ott kritizált kormánymédiának gondoltam sokkal rosszabnak kéne lennie, de nem.

Tök nagy fellélegzés volt.



2020. márc. 26. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

"képest a kormánymédia csatornáin rendszerint szólalnak fel ellenzéki politikusok."


Nekem volt szerencsém hallani a déli híradót a Kossuth rádióban, érdekes módon csak annyi volt, hogy az "Balliberális ellenzék nem szavazta meg..." semmilyen érvüket nem mondták el, a határidő nélküliségről egyetlen szó sem esett, szembe felhozták a 2015-ös migránsvészhelyzetet és akkor is ellene voltak.

2020. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%

"semmilyen érvüket nem mondták el"


talán, mert nem is voltak?

2020. márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

"ehhez képest a kormánymédia csatornáin rendszerint szólalnak fel ellenzéki politikusok"


Mutatnál pár konkrét példát erre az állításra?

2020. márc. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%

#3

Karácsonyt is behívták!

2020. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

"talán, mert nem is voltak?"


https://www.youtube.com/watch?v=wttipIOAmgk


https://www.youtube.com/watch?v=IZ8J7Sv5UqUa


https://www.youtube.com/watch?v=PPIX-GbekHY


Van még pár felszólalás. Nyugodtan nézelődj.


Persze abban az összefüggésben nem nagyon lehet, hogy az összefogás=demokrácia=Fidesz akarta. Ezzel az félreértelmezéssel sajnos nehéz mit kezdeni.

2020. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2020. márc. 26. 11:46
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

jajaja, hogy diktaúúúúra :DD


nem 10 éve diktatúra van? vagy akkor most mit akar bevezetni az óóórbán? a tejhatalmon kívül?

2020. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Engem legjobban ez a bérjárulék csökkentéssel való menőzés szórakoztat, hogy egy szállodai dolgozó mennyivel keres így többet és mennyit spórol.
2020. márc. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Tömve vannak ellenzéki politikusok beszélgetései, az állami csatornákon.

Azthiszem akik az állami/kormánymédiát csak propagandaként tudják leírni, ugyanúgy mint én is tettem nem néztek még bele a kormánycsatornák műsoraiba, és csak a tőmondatos kormányplakátok miatt hiszik azt, hogy a tv-ben is ugyan az megy.

2020. márc. 26. 11:54
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

A propaganda akkor működik ha...működik.

Mit jelen?

Azt hogy az ellenzék mocskolja a kormányoldalt a kormányoldal mocskolja az ellenzéket.A gazdasági és jogi hátteret a kormány biztosítja ezekhez.

2020. márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!