Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak most azzal segítünk...

Orbánnak most azzal segítünk a legtöbbet, ha otthon maradunk? Te otthon maradsz?

Figyelt kérdés

Egész nap tv-t nézek, ilyenkor mást nem is lehet. Megfigyeltem, hogy a kormánypárti csatornákon, amik a TV2 tulajdonába vannak ki van írja balra lent, hogy #maradjotthon. Most az a jó, ha nem megyünk ki és nem adunk esélyt a járvány terjedésére, hogy ezzel terheljük az ország egészségügyi kapacitását?Ezért van kiírva?


Te megfogadod Orbán Viktor operatív tájékoztatón adott tanácsát és otthon maradsz?


2020. márc. 26. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Home office dolgozom járványtól függetlenül is, az ételt pedig házhoz rendelem, sétálgatni az udvaromra járok, így teljes mértékben itthon vagyok ameddig ez tart.
2020. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Örülsz, hogy a lusta fajtádnak végre nem kell kitalált kifogásokra hivatkoznia, ugye.
2020. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen, itthon maradok. Nemsokára elmegyek bevásárolni és ennyi.
2020. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Itthon vagyok, bár nálam utolsó utáni szempont az, hogy ezzel Orbánnak segítek. Hagyjuk a baromságot, ez inkább józan ész, mint segítség bárkinek.
2020. márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Itthon vagyok, de nem Orbán miatt. És nem neki segítek, hanem a közösségnek.
2020. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Otthon, de nem azért mert Orbán kérte, hanem mert ez a normális viselkedés ebben a helyzetben, nem mellesleg mindent megteszek hogy elkerüljem a kórházat. Nem csak most, járvány nélkül sem szívesen vettem igénybe szolgáltatásokat a magyar egészségügyben.
2020. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mindentudó99 ***** válasza:
96%
Nem Orbánnak segítesz hanem magadnak és a családnak. Magam részéről a szüleim karanténba raktam. Sehova nem mehetnek. Már veszélyeztetett korban vannak. Szerencsére itt falun van kert úgyhogy elfoglalják magukat. Én bevásárolok nekik. Csekkeket gyógyszereket intézek. Ennyi . Reméljük nem lesz baj. Sok mást nem tudunk tenni
2020. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Én mondjuk átjárok anyádhoz.
2020. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán maradok otthon.ugyanúgy járok munkába.
2020. ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!