Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tett Vona Gábor ami miatt...

Mit tett Vona Gábor ami miatt jogosan ellenségesek vele az emberek konkrétan?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Távozott a Jobbik éléről anélkül, hogy előtte hivatalosan átnevezte volna Ballikká. Annak ellenére, hogy a hátrahagyott rózsaszín plüssnyuszi "politikusok" ezt vélhetően soha nem fogják megtenni.
2020. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Vona megváltozott és az új elképzelései nem igazán kompatibilisek a magyar társadalommal.
2020. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom komolyan venni azt az embert. Nem hiába politikai pályán próbálkozott. Én azt érzem rajta, hogy a dolgok amiket mind csinál elsősorban nem a meggyőződése ál mögötte, hanem csak azt keresi mivel lehet sikeresebb, mint jelenleg. A pálfordulásait is ennek tudom be, nem pedig annak, hogy ő változik emberileg, meg a személyisége. Aztán lehet tévedek, de én így érzem.
2020. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

#3

Ez is benne van a pakliban, hogy csak egy pragmatikus opportunista, mint Orbán.

2020. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4 Hogy Vona is és Orbán is opportunista lenne?


Ha Vona opportunista, akkor elég bénán csinálja. Egyenesen szembement azokkal a társadalmi trendekkel, amik megerősödtek!

2020. márc. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
5: Nem biztos, Vona mindig 10 évvel a társadalom előtt jár gondolkozásban és ez lett a veszte.
2020. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
"Vona mindig 10 évvel a társadalom előtt jár gondolkozásban" Jah! Jah! Jah! Most már értem:-)
2020. márc. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#5-ös, lehet ám úgy is gondolkodni, hogy ha már egy másik ember sokkal erősebb pozicióba van nálam a trendek segítségével, akkor én meg majd direkt szembe megyek a trendekkel és egy szűkebb rétegnél leszek népszerű. Igaz akkora sztár nem leszek, mint a másik, de még így is nagyobb esélyem van, hogy megéljek belőle, mintha ugyanazt csinálnám.
2020. márc. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
És ebbe beletartozik még az is, hogy ő nagyra törő volt, persze nem reálisan. Ő nem orbán alatt akart lenni valami kis képviselő, ő miniszterelnök akart lenni. Erre pedig csak úgy volt minimális reális esélye ha szembe megy vele. Persze nyilván nem volt realitása a dolognak. Ezért inkább elment youtube influenszernek.
2020. márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

1. Vona MLM ügynökként kezdte, ez a szakma olyan hogy attól leszel sikeres benne ha minél profibban hazudva minél több embert hülyítesz be. A mai nyugodt szimpatikus stilusához pont ehhez az időhöz nyúlt vissza. Laza, mosolygós, megnyerő és azt mondja amit hallani szeretnél.


2. Ebből az MLM ügynökös múltból ahol valószínűleg kiszolgáltatott magyarok ezreit verte át és fosztotta ki, lett hirtelen nemzeti radikális, meg turbó magyar, a nemzet megmentője. Egy pillanatig nem vette komolyan itt is a bizniszt látta benne, ez az időszak se tartott tovább 6-7 évnél.


3. Amikor régen a Jobbikos kurucinfón naponta b*ziztak le embereket az rendben volt, amikor Vonát b*zizzák le akkor jön az ártatlan kölyök kutya tekintet meg az áldozati póz, meg a pereskedés.


4. Amikor látta hogy a cukiság nem jött be politikailag, már az elején elhagyta a süllyedő hajót, ott hagyta a szrba a volt társait (sokakat már előtte politikailag tönkretett amikor kizárta a vadhajtásokat) és a saját brandjére koncentrált. Létrehozott egy ilyen kurzusokon felül álló, barátságos és modern Vona Gábort amire nagyjából bármit ráprojektálhatsz ha liberális vagy azt is, ha szoci vagy azt is, ha nemzeti vagy azt is, ha fasiszta vagy azt is, ha anti fasiszta vagy azt is, bármit a világon, mert nincs már semmi identitása (soha nem is volt) Vona egy tükör amibe ha belenézel akkor magadból egy darabot látsz benne amivel tudsz azonosulni mert mindig azt mondja amit hallani szeretnél. A pasi tipikus példája a kaméleonnak és politikai kalandornak. Követem youtubeon a blogját, egy csomó mindenben van igaza, és jól lát egy csomó mindent, viszont ő ezt magán érdekből csinálja nem meggyőződésből, Vona nem hisz abban amit elmond és ha változik a szél és máshol lesz valami nagy biznisz, egyből ot hagyja a mostani stilusát is és átvedlik mássá.

2020. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!